Banner ENGLISH Anasayfa Mail Facebook Twitter Youtube İletişim English
Genber Kerimli
Genber KERİMLİ

Unvan:Prof. Dr.

Görev:Fakülte Kurulu Başkanı

Telefon:4430

E-mail:genber.kerimli@igdir.edu.tr

Devlet Çıragoğlu
Devlet ÇIRAGOĞLU

Unvan:Prof. Dr.

Görev:Profesör Temsilcisi

Telefon:4436

E-mail:devlet.ciragoglu@igdir.edu.tr

Hasan  Bal
Hasan BAL

Unvan:Prof. Dr.

Görev:Profesör Temsilcisi

Telefon:4400

E-mail:hasan.bal@igdir.edu.tr

Şadi  Eren
Şadi EREN

Unvan:Prof. Dr.

Görev:Profesör Temsilcisi

Telefon:4200

E-mail:sadi.eren@igdir.edu.tr

Cengiz Atlı
Cengiz ATLI

Unvan:Doç. Dr.

Görev:Doçent Temsilcisi

Telefon:4601

E-mail:cengiz.atli@igdir.edu.tr

Ecevit  Eyduran
Ecevit EYDURAN

Unvan:Doç. Dr.

Görev:Doçent Temsilcisi

Telefon:4032

E-mail:ecevit.eyduran@igdir.edu.tr

Gonca Sutay
Gonca SUTAY

Unvan:Yrd. Doç. Dr.

Görev:Yardımcı Doçent Temsilcisi

Telefon:4631

E-mail:gonca.sutay@igdir.edu.tr

Cengiz Atlı
Cengiz ATLI

Unvan:Doç. Dr.

Görev:Bölüm Başkanı

Telefon:4601

E-mail:cengiz.atli@igdir.edu.tr

Gökçe Dilek Küçük
Gökçe Dilek KÜÇÜK

Unvan:Yrd. Doç. Dr.

Görev:Bölüm Başkanı

Telefon:4632

E-mail:gokce.kucuk@igdir.edu.tr

Murat Keklik
Murat KEKLİK

Unvan:Yrd. Doç. Dr.

Görev:Bölüm Başkanı

Telefon:4634

E-mail:murat.keklik@igdir.edu.tr

Ali  İPEK
Ali İPEK

Unvan:Doç. Dr.

Görev:Bölüm Başkan V.

Telefon:4640

E-mail:ali.ipek@igdir.edu.tr

Alkan Özkan
Alkan ÖZKAN

Unvan:Yrd. Doç. Dr.

Görev:Bölüm Başkan V.

Telefon:4636

E-mail:alkan.ozkan@igdir.edu.tr

Ferda Zambak
Ferda ZAMBAK

Unvan:Yrd. Doç. Dr.

Görev:Bölüm Başkan V.

Telefon:4633

E-mail:ferda.zambak@igdir.edu.tr

Gonca Sutay
Gonca SUTAY

Unvan:Yrd. Doç. Dr.

Görev:Bölüm Başkan V.

Telefon:4631

E-mail:gonca.sutay@igdir.edu.tr

Lokman BİLEN
Lokman BİLEN

Unvan:Yrd. Doç. Dr.

Görev:Bölüm Başkan V.

Telefon:4635

E-mail:lokman.bilen@igdir.edu.tr

Osman Baş
Osman BAŞ

Görev:Raportör

Telefon:4610

E-mail:osman.bas@igdir.edu.tr