Rektör Alma’dan Hayırlı Olsun Ziyaretleri

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır Ziraat Odası Başkanlığına seçilen Tugay Bağrı'ya ve Iğdır 3. Noterliğine atanan Mustafa Buluş'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Rektör Alma’ya ziyaretlerinde, Kamusal İlişkilerden Sorumlu Rektör Danışmanı Öğr. Gör. Alaaddin Yanardağ ile Iğdır Vakfı Mütevelli Üyesi ve Yönetim Kurulu Üyesi Mali Müşavir Yılmaz Taner eşlik etti.

Rektör Alma, söz konusu ziyaretlerin ilkini Iğdır Ziraat Odası Başkanlığına gerçekleştirdi.

Burada Başkan Tugay Bağrı'ya başarı temennilerini ileten Rektör Alma, ardından iki kurum arasında yapılacak iş birlikleri hakkında istişarede bulundu. Ziyaret kapsamında ayrıca Üniversitemizin “Katma Değeri Yüksek Tarımsal Ürünler” alanında gerçekleştirdiği çalışmalar ele alındı.

Iğdır Ziraat Odası tarafından planlanan çalışmalar hakkında da Rektör Alma’ya bilgi veren Başkan Bağrı, tarımsal alanda bölgede çeşitliliğin ve verimliliğin artırılması konularında üniversite ile birlikte ortak çalışmalara hazır olduklarını ifade etti.

Rektör Alma ise bölgenin en önemli istihdam ve geçim kaynağı konumunda olan tarımsal alanlarda üniversite olarak ikili iş birliklerine ve ortak projelere büyük önem verdiklerini söyledi.

Program, başarı dileklerinin ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Iğdır 3. Noterliğine Atanan Mustafa Buluş'a Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Iğdır 3. Noterliğine atanan Mustafa Buluş'u da ziyaret etti.

Yeni görevi dolayısıyla Noter Buluş’a hayırlı olsun dileklerini ileten Rektör Alma, kendisine başarılarının devamını diledi.

Buluş ise nazik ziyaretinden dolayı Rektör Alma’ya teşekkürlerini sundu.

IÜ Haber Merkezi

  • Yayımlama Tarihi: 24 Mayıs, 2023
  • Görüntülenme Sayısı: 343
Yazdır: