Üniversitemizde Dış Paydaş Toplantısı Yapıldı

Iğdır Üniversitesi Kalite Kurulu Koordinatörlüğü tarafından Kalite Çalışmaları kapsamında dış paydaşlarla olan etkileşimin değerlendirildiği bir toplantı yapıldı.

Karaağaç Kampüsü 15 Temmuz Şehitleri Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıya Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Jandarma Albay Necdet Karaca, kurum amirleri ile akademik ve idari personeller katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Dr. Öğr. Üyesi Belkıs Muca Yiğit, “Kalite Yönetimi” toplantısının içeriği ve amacı hakkında bilgiler verdi.

Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ise konuşmasında kalite merkezli toplantıların kurumsallaşma ve rekabet alanlarındaki önemine değinerek Üniversitemiz bünyesinde gerçekleştirilen faaliyetlerin Iğdır’ın ve bölgenin kalkınmasına önemli katkılar sunduğuna vurgu yaptı.

Rektör Alma’nın konuşmasının ardından toplantıya geçilerek kalite güvencesi çalışmaları kapsamında yürütülen tüm faaliyetlerin değerlendirilmesi yapıldı. Toplantıda kalite güvencesinin hedeflerine uygun olarak varlığını sürdürebilmesi amacıyla kamu kurum yetkililerinin de görüşleri alındı.

Program, başarı temennileri ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

IÜ Haber Merkezi

  • Yayımlama Tarihi: 28 Haziran, 2022
  • Görüntülenme Sayısı: 785
Yazdır: