Iğdır Üniversitesi

Telefon Rehberi

Yazdırılabilir Dosyayı İndirmek İçin Tıklayın (Son Güncelleme:21-08-2017)
Unvan Ad Soyad Birim-Bölüm Görev Dahili Tel.
Unvan Ad Soyad Birim-Bölüm Görev Dahili Tel.
Yrd. Doç. Dr. Hakkı Akdeniz Ağrı Dağı Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdür 4048
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Hosaflıoğlu Ağrı Dağı Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdür Yrd.
Hemşire Zemzem Göztepe Ağrı Dağı Araştırma ve Uygulama Merkezi Hemşire 3612
Kaloriferci Selçuk Emre Işık Ağrı Dağı Araştırma ve Uygulama Merkezi Memur 2527
Yrd. Doç. Dr. Uğur Şimşek Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür 4039
Uzman Erhan Öztürk Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yrd. 6000
Uzman Aybek Yiğit Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Uzman 6012
Uzman Ayşe Türkhan Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Uzman 6001
Veteriner Arife Kaya Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Veteriner 6011
Tekniker Selver Aba Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Tekniker 1714
Laborant Naim Uca Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Laborant 6007
Laborant Nurettin Paçal Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Laborant 6008
Bilgisayar İşletmeni Murat İnce Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi Bilgisayar İşletmeni 6005
Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür 1000
Öğr. Gör. Hakan Duman Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yrd. 1050-3009
Öğr. Gör. Ayhan Topal Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Bölüm Başkanı 3033
Yrd. Doç. Dr. Alparslan Gazi Aykın Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen 4810
Yrd. Doç. Dr. Canan Sayın Temur Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen -
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Öztürk Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen 3384
Arş. Gör. Ahmet Dinç Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen
Arş. Gör. Eyyüp Sarıkol Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen -
Arş. Gör. Oğuzhan Tuncel Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen -
Enstitü Sekreter V. Burhan Alptekin Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Yüksekokul Sekreter V. 3510
Bilgisayar İşletmeni Eda Yaşar Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni 3312
Arş. Gör. Oğuzhan Tuncel Antrenörlük Eğitimi Bölümü Akademisyen -
Arş. Gör. Ahmet Dinç Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Eyyüp Sarıkol Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Akademisyen -
Öğr. Gör. Ayhan Topal Beden Eğitimi ve Spor Yöneticiliği Bölümü Bölüm Başkanı 3033
Daire Başkanı Kemal Karataş Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1200
Bilgisayar Mühendisi Erdem Çalış Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Mühendis 1218
Şef V. Hüseyin Birge Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Şef V. 1211
Yrd. Doç. Dr. Darwish Nashif Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Programcı 1219
Programcı Osman Albayrak Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Programcı 1213
Tekniker Vakıf Akkuş Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Tekniker 1212
Bilgisayar İşletmeni Ramazan Karadağ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1222
Bilgisayar İşletmeni Remziye Üregen Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1215
Yardımcı Personel Emre Keskin Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Yardımcı Personel 1216
Yardımcı Personel Şahin Güneş Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Yardımcı Personel 1216
Yrd. Doç. Dr. Celalettin Gözüaçık Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Koordinatör 4070
Bilgisayar İşletmeni İhsan Türkman Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Bilgisayar İşletmeni 1089
Bilgisayar İşletmeni Onur Kargı Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Bilgisayar İşletmeni 1088
Bilgisayar İşletmeni Öznur Duman Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Bilgisayar İşletmeni 1085
Yrd. Doç. Dr. Aysun Altıkat Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdür 4453
Öğr. Gör. Sevtap Tırınk Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdür Yrd. 3135
Öğr. Gör. Yusuf Alparslan Argun Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdür Yrd. 3144
Şef Mehmet Artük Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Şef 3111
Hemşire Zemzem Göztepe Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Memur 3612
Kaloriferci Selçuk Emre Işık Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Memur 2527
Prof. Dr. Sulhattin Yaşar Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Dış İlişkiler Koordinatörü 1020-4040
Yrd. Doç. Dr. Sertaç Hopoğlu Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Erasmus Koordinatörü 5002-5034
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kenan Geçer Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Farabi Koordinatörü 4041
Yrd. Doç. Dr. Yakup Erdal Ertürk Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Mevlana Koordinatörü 4055
Doç. Dr. Ecevit Eyduran Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Uluslararası Projeler ve Anlaşmalar Koordinatörü 4032
Arş. Gör. Melekşen Akın Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Koordinatör Yardımcısı -
Öğr. Gör. Ulaş Çalışır Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Koordinatör Yardımcısı 3136
Uzman Hacer Pınar Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Koordinatör Yardımcısı 1068
Uzman Talha Yıldız Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Koordinatör Yardımcısı 1066
Memur Sinan Gündoğdu Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Memur 1065
Arş. Gör. Zafer Şafak Uluslararası Öğrenci Ofisi İngilizce Websitesi Editörü 4689
Yrd. Doç. Dr. Gökhan Şahin Uluslararası Öğrenci Ofisi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörü 4446
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Selman Kobanoğlu Uluslararası Öğrenci Ofisi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörü 5001-5039
Öğr. Gör. Adnan Youssef Uluslararası Öğrenci Ofisi Uluslararası Öğrenci Ofisi Koordinatörü Yardımcısı 4243
Bilgisayar İşletmeni Sevda Şilepe Uluslararası Öğrenci Ofisi Memur 1067
Prof. Dr. Şükrü İsmail İpek Döner Sermaye İşletmesi Koordinatör 4000-4030
Öğr. Gör. Hakan Duman Döner Sermaye İşletmesi Müdür 1050-3009
Öğr. Gör. Mehmet Polat Döner Sermaye İşletmesi Müdür Yrd. 3401
Bilgisayar İşletmeni Recep Balseven Döner Sermaye İşletmesi Bilgisayar İşletmeni 4015
Doç. Dr. Süleyman Temel Fen Bilimleri Enstitüsü Enstitü Müdürü 2520-4047-3500
Yrd. Doç. Dr. Ramazan Gürbüz Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yrd. 4050-4064
Enstitü Sekreter V. Burhan Alptekin Fen Bilimleri Enstitüsü Enstitü Sekreter V. 3510
Bilgisayar İşletmeni Ayşe Yavuz Fen Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar İşletmeni 3513
Bilgisayar İşletmeni Azize Akcanlı Fen Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar İşletmeni 3511
Memur Hüsnü Tulumcu Fen Bilimleri Enstitüsü Memur 3512
Prof. Dr. Genber Kerimli Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4430
Doç. Dr. Ali İpek Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4640
Doç. Dr. Cengiz Atlı Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4601
Doç. Dr. Mehmet Güneş Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4639
Yrd. Doç. Dr. Alkan Özkan Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4636
Yrd. Doç. Dr. Ferda Zambak Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4633
Yrd. Doç. Dr. Gonca Sutay Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4631
Yrd. Doç. Dr. Gökçe Dilek Küçük Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4632
Yrd. Doç. Dr. Lokman Bilen Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4635
Yrd. Doç. Dr. Özkan Aydar Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4682
Yrd. Doç. Dr. Ramazan Arı Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4684
Yrd. Doç. Dr. Türkan Gadirzade Arık Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4630
Arş. Gör. Ahmet Kocaispir Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4691
Arş. Gör. Arife Çağlar Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4687
Arş. Gör. Asya Sakine Uçar Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4688
Arş. Gör. Derya Aksoy Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4694
Arş. Gör. Ender Tuncer Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4695
Arş. Gör. Ezgi Kaya Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4690
Arş. Gör. Faruk Şirin Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Halit Baş Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4692
Arş. Gör. Hasan Biçim Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4683
Arş. Gör. Mirpenç Akşit Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4685
Arş. Gör. Mustafa Özyürek Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4693
Arş. Gör. Nilden Ergün Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4686
Arş. Gör. Özden Dere Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Sevda Ayva Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Zafer Şafak Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4689
Öğr. Gör. Emin Nuri Salmanoğlu Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4637
Öğr. Gör. Taner Aydın Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4638
Fakülte Sekreteri Osman Baş Fen Edebiyat Fakültesi Fakülte Sekreteri 4610
Hemşire Selvi Deniz Fen Edebiyat Fakültesi Hemşire 4005
Bilgisayar İşletmeni İsmail Alcan Fen Edebiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4613
Bilgisayar İşletmeni İsmail Alcan Fen Edebiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4613
Bilgisayar İşletmeni Pinar Kaya Fen Edebiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4612
Bilgisayar İşletmeni Sedat Atlı Fen Edebiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4611
Doç. Dr. Ali İpek Arkeoloji Bölümü Bölüm Başkan V. 4640
Arş. Gör. Nilden Ergün Arkeoloji Bölümü Akademisyen 4686
Yrd. Doç. Dr. Türkan Gadirzade Arık Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Bölüm Başkan V. 4630
Arş. Gör. Asya Sakine Uçar Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Akademisyen 4688
Arş. Gör. Özden Dere Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Sevda Ayva Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Zafer Şafak Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Akademisyen 4689
Yrd. Doç. Dr. Lokman Bilen Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Bölüm Başkan V. 4635
Arş. Gör. Faruk Şirin Doğu Dilleri ve Edebiyatları Bölümü Akademisyen
Yrd. Doç. Dr. Gonca Sutay Felsefe Bölümü Bölüm Başkan V. 4631
Arş. Gör. Mirpenç Akşit Felsefe Bölümü Akademisyen 4685
Yrd. Doç. Dr. Gökçe Dilek Küçük Matematik-Bilgisayar Bölümü Bölüm Başkanı 4632
Yrd. Doç. Dr. Alkan Özkan Matematik-Bilgisayar Bölümü Akademisyen 4636
Yrd. Doç. Dr. Lokman Bilen Matematik-Bilgisayar Bölümü Akademisyen 4635
Arş. Gör. Ezgi Kaya Matematik-Bilgisayar Bölümü Akademisyen 4690
Yrd. Doç. Dr. Özkan Aydar Sosyoloji Bölümü Bölüm Başkanı 4682
Arş. Gör. Ender Tuncer Sosyoloji Bölümü Akademisyen 4695
Arş. Gör. Hasan Biçim Sosyoloji Bölümü Akademisyen 4683
Yrd. Doç. Dr. Ferda Zambak Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Bölüm Başkanı 4633
Yrd. Doç. Dr. Ramazan Arı Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Akademisyen 4684
Arş. Gör. Arife Çağlar Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Akademisyen 4687
Arş. Gör. Derya Aksoy Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Akademisyen 4694
Okutman Dinçer Öztürk Genel Sekreterlik Genel Sekreter V. 1100
Genel Sekreter Yrd. Mehmet Kırbaş Genel Sekreterlik Genel Sekreter Yrd. 1120
Şube Müdürü Bilal Uludağ Genel Sekreterlik Özel Kalem Müdürü 1010
Şube Müdürü Ali Tarhan Genel Sekreterlik Şube Müdürü 1150
Programcı Gülbahar Dilek Genel Sekreterlik Programcı 1152
Bilgisayar İşletmeni Abdurrahman Ermiş Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1151
Bilgisayar İşletmeni Ferman Belenay Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1142
Bilgisayar İşletmeni Hilal Gökçe Ölmez Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1006
Bilgisayar İşletmeni Hulusi Göktuğ Yiğit Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1153
Bilgisayar İşletmeni İhsan Türkman Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1089
Bilgisayar İşletmeni Kadir Boyraz Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1131
Bilgisayar İşletmeni Sevilay Çağrı Türker Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1106
Bilgisayar İşletmeni Yıldız Çete Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1133
Bilgisayar İşletmeni Günay Boz Genel Sekreterlik Memur 1143
Memur Derya Akyol Genel Sekreterlik Memur 1153
Memur Yeşim Demir Genel Sekreterlik Memur 1005
Şube Müdürü Ali Tarhan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Şube Müdürü 1150
Programcı Gülbahar Dilek Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Programcı 1152
Bilgisayar İşletmeni Abdurrahman Ermiş Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni 1151
Bilgisayar İşletmeni Hulusi Göktuğ Yiğit Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni 1153
Memur Derya Akyol Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Memur 1153
Bilgisayar İşletmeni Ferman Belenay Mali ve Personel İşleri Bilgisayar İşletmeni 1142
Bilgisayar İşletmeni İhsan Türkman Mali ve Personel İşleri Bilgisayar İşletmeni 1089
Şube Müdürü Bilal Uludağ Özel Kalem Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü 1010
Bilgisayar İşletmeni Hilal Gökçe Ölmez Özel Kalem Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni 1006
Memur Yeşim Demir Özel Kalem Müdürlüğü Memur 1005
Arş. Gör. Ebru Köse Koçak Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Kübra Şahin Çeken Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Oytun Çetin Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Sadık Arslan Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen 4811
Arş. Gör. Tolga Ergül Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Yiğit Kocabıyık Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen
Bilgisayar İşletmeni Erol Akyıldırım Güzel Sanatlar Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4811
Arş. Gör. Ebru Köse Koçak Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Oytun Çetin Müzik Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Tolga Ergül Müzik Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Kübra Şahin Çeken Resim Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Sadık Arslan Resim Bölümü Akademisyen 4811
Arş. Gör. Yiğit Kocabıyık Sahne Sanatları Bölümü Akademisyen
Hukuk Müşaviri Ali Işık Hukuk Müşavirliği Hukuk Müşaviri 1110
Şube Müdürü Serap Elgün Hukuk Müşavirliği Şube Müdürü 1161
Avukat Onur Rahmi Akbulut Hukuk Müşavirliği Avukat 1160
Bilgisayar İşletmeni Ahmet Öndeş Hukuk Müşavirliği Bilgisayar İşletmeni 1163
Öğr. Gör. Dinçer Atasoy Iğdır Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Müdürü 3001
Öğr. Gör. Baycan Demiral Iğdır Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. 3002
Öğr. Gör. Arslantürk Akyıldız Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3036
Öğr. Gör. Arzu Dursunoğlu Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3037
Öğr. Gör. Ayhan Topal Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3033
Öğr. Gör. Baycan Demiral Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3002
Öğr. Gör. Dinçer Atasoy Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3001
Öğr. Gör. Erkan Şahinkaya Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 7848
Öğr. Gör. Ezgi Kırıcı Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3044
Öğr. Gör. Gülşen Bayat Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3031
Öğr. Gör. Hakan Güngörmez Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3038
Öğr. Gör. Hakan Duman Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 1050-3009
Öğr. Gör. Hakan Irak Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3040
Öğr. Gör. Melahat Batu Ağırkaya Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3042
Öğr. Gör. Murat Karadaş Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3031
Öğr. Gör. Murat Yılmaz Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3033
Öğr. Gör. Nilgün Demirel Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3041
Öğr. Gör. Selim Takur Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3039
Öğr. Gör. Sözer Akyıldırım Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3030
Öğr. Gör. Turgay Şaşmaz Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3034
Öğr. Gör. Turhan Moç Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3032
Yüksekokul Sekreteri Olgun Aksoy Iğdır Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri 3010
Şef Ali Aydın Iğdır Meslek Yüksekokulu Şef 3013
Şef Yusuf Yazıcıoğlu Iğdır Meslek Yüksekokulu Şef 3012
Memur Hüseyin Gürdal Iğdır Meslek Yüksekokulu Memur 3015
Ambar Memuru Şehmuz Şahinoğlu Iğdır Meslek Yüksekokulu Ambar Memuru 3016
Kaloriferci Murtaza Ceren Iğdır Meslek Yüksekokulu Kaloriferci
Öğr. Gör. Baycan Demiral Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3002
Öğr. Gör. Dinçer Atasoy Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3001
Öğr. Gör. Melahat Batu Ağırkaya Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3042
Öğr. Gör. Murat Karadaş Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3031
Öğr. Gör. Selim Takur Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3039
Öğr. Gör. Turhan Moç Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3032
Öğr. Gör. Turgay Şaşmaz Muhasebe ve Vergi Bölümü Bölüm Başkanı 3034
Öğr. Gör. Arzu Dursunoğlu Muhasebe ve Vergi Bölümü Akademisyen 3037
Öğr. Gör. Ayhan Topal Muhasebe ve Vergi Bölümü Akademisyen 3033
Öğr. Gör. Erkan Şahinkaya Mülkiyet, Koruma ve Güvenlik Bölümü Akademisyen 7848
Öğr. Gör. Gülşen Bayat Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3031
Öğr. Gör. Baycan Demiral Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Akademisyen 3002
Öğr. Gör. Melahat Batu Ağırkaya Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Akademisyen 3042
Öğr. Gör. Turhan Moç Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Akademisyen 3032
Öğr. Gör. Hakan Güngörmez Yönetim ve Organizasyon Bölümü Akademisyen 3038
Öğr. Gör. Hakan Güngörmez Yönetim ve Organizasyon Bölümü Akademisyen 3038
Öğr. Gör. Hakan Duman Yönetim ve Organizasyon Bölümü Akademisyen 1050-3009
Öğr. Gör. Murat Yılmaz Yönetim ve Organizasyon Bölümü Akademisyen 3033
Öğr. Gör. Sözer Akyıldırım Yönetim ve Organizasyon Bölümü Akademisyen 3030
Daire Başkanı Mehmet Fatih Keskin İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1900
Şube Müdürü Muhammet Esen İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1931
Şube Müdürü Musa Boğaz İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1930
Şube Müdürü V. Şevket Keskin İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü V. 1920
Bilgisayar İşletmeni Mehmet Akif Eroğlu İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şef V. 1911
Tekniker Erkan Gürsoy İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Tekniker 1921
Bilgisayar İşletmeni Ali Aydın İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1912
Bilgisayar İşletmeni Fırat Suzak İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1922
Bilgisayar İşletmeni İdris Kızılkaya İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1913
Bilgisayar İşletmeni Mehmet Emin Ekmen İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1923
Bilgisayar İşletmeni Mustafa Ölmez İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1933
Bilgisayar İşletmeni Tektaş Kurt İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1934
Bilgisayar İşletmeni Uğur Zeybek İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1912
Şoför Barış Özüm İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Cemil Erdoğan İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Kıvanç Şilepe İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Metin Arslan İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Yunus Başar İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Yrd. Doç. Dr. Erol Akcan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5030
Yrd. Doç. Dr. Haktan Sevinç İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5037
Yrd. Doç. Dr. Leyla Akgün İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5035
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Selman Kobanoğlu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5001-5039
Yrd. Doç. Dr. Polad Aliyev İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5031
Yrd. Doç. Dr. Recep Murat Geçikli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5032
Yrd. Doç. Dr. Serkan Künü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5036
Yrd. Doç. Dr. Sertaç Hopoğlu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5002-5034
Yrd. Doç. Dr. Seyfi Kılıç İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5038
Arş. Gör. Cemal Öztürk İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5158
Arş. Gör. Çiğdem Güneş İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5077
Arş. Gör. Demet Eroğlu Sevinç İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5078
Arş. Gör. Gürkan Bozma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5073
Arş. Gör. Murat Eren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5157
Arş. Gör. Özlem Sökmen Gürçam İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5072
Arş. Gör. Seda Kayapalı İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5075
Arş. Gör. Selin Aykol İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5076
Fakülte Sekreteri Abdullah Kırbaş İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Fakülte Sekreteri 5010
Bilgisayar İşletmeni Mustafa Turan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 5011
Memur Adem Gündoğdu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Memur 5012
Memur Vedat Eke İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Memur 5013
Yrd. Doç. Dr. Leyla Akgün Bankacılık ve Finans Bölümü Bölüm Başkanı 5035
Yrd. Doç. Dr. Haktan Sevinç İktisat Bölümü Akademisyen 5037
Yrd. Doç. Dr. Serkan Künü İktisat Bölümü Akademisyen 5036
Yrd. Doç. Dr. Sertaç Hopoğlu İktisat Bölümü Akademisyen 5002-5034
Arş. Gör. Cemal Öztürk İktisat Bölümü Akademisyen 5158
Arş. Gör. Çiğdem Güneş İktisat Bölümü Akademisyen 5077
Arş. Gör. Demet Eroğlu Sevinç İktisat Bölümü Akademisyen 5078
Arş. Gör. Gürkan Bozma İktisat Bölümü Akademisyen 5073
Arş. Gör. Murat Eren İktisat Bölümü Akademisyen 5157
Arş. Gör. Özlem Sökmen Gürçam İktisat Bölümü Akademisyen 5072
Yrd. Doç. Dr. Leyla Akgün İşletme Bölümü Akademisyen 5035
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Selman Kobanoğlu İşletme Bölümü Akademisyen 5001-5039
Yrd. Doç. Dr. Polad Aliyev İşletme Bölümü Akademisyen 5031
Arş. Gör. Seda Kayapalı İşletme Bölümü Akademisyen 5075
Arş. Gör. Selin Aykol İşletme Bölümü Akademisyen 5076
Yrd. Doç. Dr. Haktan Sevinç Maliye Bölümü Akademisyen 5037
Arş. Gör. Çiğdem Güneş Maliye Bölümü Akademisyen 5077
Yrd. Doç. Dr. Recep Murat Geçikli Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Bölüm Başkanı 5032
Yrd. Doç. Dr. Erol Akcan Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Bölüm Başkanı 5030
Yrd. Doç. Dr. Recep Murat Geçikli Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Akademisyen 5032
Yrd. Doç. Dr. Seyfi Kılıç Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Akademisyen 5038
Yrd. Doç. Dr. Musa Çetin İlahiyat Fakültesi Bölüm Başkanı 4233
Prof. Dr. Şadi Eren İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4200
Yrd. Doç. Dr. Abdulhalim Oflaz İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4202
Yrd. Doç. Dr. Abdulhalim Oflaz İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4202
Yrd. Doç. Dr. Ahmad Alkhalil İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Yrd. Doç. Dr. Ali Yıldız Musahan İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4201
Yrd. Doç. Dr. Bayram Demir İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4235
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Akgün İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4230
Yrd. Doç. Dr. M.Harun Kıylık İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4353
Yrd. Doç. Dr. Mahmut Sönmez İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4246
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Emin Yurt İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Yrd. Doç. Dr. Musa Çetin İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4233
Yrd. Doç. Dr. Osman Bayraktutan İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4253
Yrd. Doç. Dr. Zeki Tan İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4231
Arş. Gör. Adem Eryiğit İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4352
Arş. Gör. Emine Peköz İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4351
Arş. Gör. Furkan Erbaş İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Furkan Erbaş İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. İlyas Altuner İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4294
Arş. Gör. İsa Babur İlahiyat Fakültesi Akademisyen -
Arş. Gör. Mehmet Nuri Ayyıldız İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4254
Arş. Gör. Mustafa Karatay İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Nihat Demirkol İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4238
Arş. Gör. Nihat Demirkol İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4238
Arş. Gör. Nurullah İrven İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4352
Arş. Gör. Ümit Koca İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4290
Arş. Gör. Zeynep Akbudak İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4295
Öğr. Gör. Adnan Youssef İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4243
Öğr. Gör. Ali Sevdi İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4243
Öğr. Gör. Ekrem Uysal İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4251
Öğr. Gör. Feras Safsaf İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4245
Öğr. Gör. Mehmet Seyid Geçit İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4243
Öğr. Gör. Moulay El Hassan El Hafidi İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4245
Fakülte Sekreteri Erdal Aktaş İlahiyat Fakültesi Fakülte Sekreteri 4210
Şef V. Memet Karataş İlahiyat Fakültesi Şef V. 4212
Bilgisayar İşletmeni Mehmet Polat İlahiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4205
Memur Sinan Kılıç İlahiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4211
Hizmetli Erennur Özcan İlahiyat Fakültesi Memur 3014
Bilgisayar İşletmeni Songül Uca İlahiyat Fakültesi Ambar Memuru 4211
Arş. Gör. İlyas Altuner Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Akademisyen 4294
Arş. Gör. İsa Babur Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Akademisyen -
Yrd. Doç. Dr. Abdulhalim Oflaz İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Akademisyen 4202
Yrd. Doç. Dr. Abdulhalim Oflaz İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Akademisyen 4202
Arş. Gör. Emine Peköz İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Akademisyen 4351
Yrd. Doç. Dr. Musa Çetin Temel İslam Bilimleri Bölümü Bölüm Başkanı 4233
Arş. Gör. Furkan Erbaş Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Nihat Demirkol Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4238
Prof. Dr. Şadi Eren Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4200
Yrd. Doç. Dr. Ali Yıldız Musahan Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4201
Yrd. Doç. Dr. Bayram Demir Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4235
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Akgün Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4230
Yrd. Doç. Dr. M.Harun Kıylık Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4353
Yrd. Doç. Dr. Mahmut Sönmez Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4246
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Emin Yurt Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen
Yrd. Doç. Dr. Musa Çetin Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4233
Yrd. Doç. Dr. Osman Bayraktutan Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4253
Yrd. Doç. Dr. Zeki Tan Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4231
Arş. Gör. Adem Eryiğit Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4352
Arş. Gör. Nurullah İrven Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4352
Arş. Gör. Ümit Koca Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4290
Arş. Gör. Zeynep Akbudak Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4295
Öğr. Gör. Adnan Youssef Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4243
Öğr. Gör. Ekrem Uysal Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4251
Öğr. Gör. Feras Safsaf Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4245
Öğr. Gör. Moulay El Hassan El Hafidi Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4245
Daire Başkanı Baki Öztürkci Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk. Daire Başkanı 1300
Şube Müdürü Abdil Güzel Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk. Şube Müdürü 1310
Kütüphaneci Ercan Ergin Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk. Kütüphaneci 1316
Kütüphaneci Osman Bastan Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk. Kütüphaneci 1314
Kütüphaneci Rabia Erenler Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk. Kütüphaneci 1311
Teknisyen Gülsüm Güngör Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk. Teknisyen 8014
Teknisyen Gülsüm Güngör Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk. Teknisyen 8014
Bilgisayar İşletmeni Sibel Kural Kütüphane ve Dokümantasyon Dai. Bşk. Bilgisayar İşletmeni 1312
Prof. Dr. Hasan Bal Mühendislik Fakültesi Dekan V. 4400
Prof. Dr. Devlet Çıragoğlu Mühendislik Fakültesi Dekan Yrd. 4436
Yrd. Doç. Dr. Züleyha Bingül Mühendislik Fakültesi Dekan Yrd. 7925-4449
Prof. Dr. Genber Kerimli Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4430
Prof. Dr. Ömer Rıza Akgün Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4431
Prof. Dr. Şerafettin Özbey Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4440
Doç. Dr. Duried Alwazeer Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4437
Yrd. Doç. Dr. Adem Koçyiğit Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4452-4401
Yrd. Doç. Dr. Aysun Altıkat Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4453
Yrd. Doç. Dr. Bengi Hakgüder Taze Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4488
Yrd. Doç. Dr. Elif Duygu Kaya Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4445
Yrd. Doç. Dr. Gökhan Şahin Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4446
Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Korkmaz Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4491
Yrd. Doç. Dr. Kenan Çiçek Mühendislik Fakültesi Akademisyen 7916
Yrd. Doç. Dr. Ramazan Topkaya Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4454
Yrd. Doç. Dr. Uğur Güller Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4447
Yrd. Doç. Dr. Zeynep Şilan Turhan Irak Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4450
Arş. Gör. Ahmet Aktürk Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4414
Arş. Gör. Bircan Arslannur Mühendislik Fakültesi Akademisyen 7941
Arş. Gör. Çiğdem Bakır Mühendislik Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Fidan Güzel Mühendislik Fakültesi Akademisyen 7645
Arş. Gör. Gülser Öz Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4490
Arş. Gör. Gülşen Turan Mühendislik Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. İdris Cinemre Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4492
Arş. Gör. İshak Paçal Mühendislik Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Mehmet Murat Ceylan Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4495
Arş. Gör. Muhammed Alperen Özdemir Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4494
Arş. Gör. Mustafa Çavuş Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4472
Arş. Gör. Mustafa Korkmaz Mühendislik Fakültesi Akademisyen
Öğr. Gör. Menekşe Bulut Mühendislik Fakültesi Akademisyen 4451
Genel Sekreter Yrd. Halit Eyüpoğlu Mühendislik Fakültesi Fakülte Sekreteri 1111-4410
Tekniker Sefer Özaydın Mühendislik Fakültesi Tekniker 4413
Bilgisayar İşletmeni Evren Güngör Mühendislik Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4411
Bilgisayar İşletmeni Gonca Karakuş Mühendislik Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4415
Memur Aslı Sarcan Mühendislik Fakültesi Memur 4412
Sekreter Ömer Coşkun Mühendislik Fakültesi Sekreter 4405
Prof. Dr. Şerafettin Özbey Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkan V. 4440
Arş. Gör. Çiğdem Bakır Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Gülser Öz Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4490
Arş. Gör. Gülşen Turan Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. İshak Paçal Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen
Yrd. Doç. Dr. Züleyha Bingül Çevre Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 7925-4449
Yrd. Doç. Dr. Zeynep Şilan Turhan Irak Çevre Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4450
Prof. Dr. Genber Kerimli Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 4430
Prof. Dr. Şerafettin Özbey Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4440
Yrd. Doç. Dr. Adem Koçyiğit Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4452-4401
Yrd. Doç. Dr. Gökhan Şahin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4446
Yrd. Doç. Dr. Kenan Çiçek Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7916
Yrd. Doç. Dr. Ramazan Topkaya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4454
Arş. Gör. İdris Cinemre Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4492
Yrd. Doç. Dr. Gökhan Şahin Endüstri Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkan V. 4446
Yrd. Doç. Dr. Uğur Güller Gıda Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkan V. 4447
Doç. Dr. Duried Alwazeer Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4437
Yrd. Doç. Dr. Bengi Hakgüder Taze Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4488
Yrd. Doç. Dr. Elif Duygu Kaya Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4445
Arş. Gör. Mehmet Murat Ceylan Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4495
Arş. Gör. Mustafa Çavuş Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4472
Öğr. Gör. Menekşe Bulut Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4451
Prof. Dr. Devlet Çıragoğlu İnşaat Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 4436
Prof. Dr. Ömer Rıza Akgün İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4431
Yrd. Doç. Dr. Aysun Altıkat İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4453
Arş. Gör. Bircan Arslannur İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7941
Arş. Gör. Fidan Güzel İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7645
Arş. Gör. Muhammed Alperen Özdemir İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4494
Arş. Gör. Mustafa Korkmaz İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen
Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Korkmaz Makine Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 4491
Arş. Gör. Ahmet Aktürk Makine Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4414
Daire Başkanı Aydın Eren Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1600
Şube Müdürü Halis Asut Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1630
Şube Müdürü Şengül İlbasmış Zengi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1610
Şef Ömer Özger Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şef 1620
Bilgisayar İşletmeni Metin Saftan Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şef V. 1621
Bilgisayar İşletmeni Burak Bilgili Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1623
Memur Hülya Levent Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Memur 1622
Memur Zeki Ebiri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Memur 1605
Şube Müdürü Bilal Uludağ Özel Kalem Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü 1010
Bilgisayar İşletmeni Hilal Gökçe Ölmez Özel Kalem Müdürlüğü Bilgisayar İşletmeni 1006
Memur Yeşim Demir Özel Kalem Müdürlüğü Memur 1005
Daire Başkanı Bünyam Şentürk Personel Daire Başkanlığı Daire Başkan V. 1400
Şube Müdürü Asuman Turan Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1420
Şube Müdürü Yunus Uluca Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1410
Şef Gamze Kırvaç Personel Daire Başkanlığı Şef 1411
Teknisyen Mehmet Remzi Alkan Personel Daire Başkanlığı Teknisyen 1422
Bilgisayar İşletmeni Alper Aydın Personel Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1413
Bilgisayar İşletmeni Emre Güzey Personel Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1412
Bilgisayar İşletmeni Feride Gezen Aksu Personel Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1423
Memur Harun Sevgenler Personel Daire Başkanlığı Memur 1424
Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma Rektörlük Rektör 1000
Prof. Dr. Selim Erdoğan Rektörlük Rektör Yardımcısı 1030
Prof. Dr. Sulhattin Yaşar Rektörlük Rektör Yardımcısı 1020-4040
Prof. Dr. Şükrü İsmail İpek Rektörlük Rektör Yardımcısı 4000-4030
Sekreter Mehmet Güner Rektörlük Sekreter 1025
Yrd. Doç. Dr. Ümit Yıldıko Sağlık Bilimleri Enstitüsü Enstitü Müdürü 3550
Öğr. Gör. Ayhan Akgün Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yrd. 3411
Öğr. Gör. Fuat Kahraman Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdür Yrd. 3137
Enstitü Sekreter V. Yakup Arpacı Sağlık Bilimleri Enstitüsü Enstitü Sekreter V. 3560
Bilgisayar İşletmeni Ali Gonca Sağlık Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar İşletmeni 3561
Öğr. Gör. Esma Başaran Şahin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bölüm Başkan V. 3150
Yrd. Doç. Dr. Servet Aşkın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bölüm Başkanı 3142
Yrd. Doç. Dr. Bahri Gür Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3100-3147
Yrd. Doç. Dr. Burcu Gökmen Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3140
Yrd. Doç. Dr. Fikret Türkan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3130-3400
Yrd. Doç. Dr. Namık Kılınç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3126
Yrd. Doç. Dr. Servet Aşkın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3142
Öğr. Gör. Ayşe Karacalı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3151
Öğr. Gör. Ayşegül Yurt Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3102
Öğr. Gör. Çiğdem Çam Türkan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3139
Öğr. Gör. Engin Dayan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3132
Öğr. Gör. Ercan Aras Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3101
Öğr. Gör. Erkan Durar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3137
Öğr. Gör. Esma Başaran Şahin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3150
Öğr. Gör. Fuat Kahraman Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3137
Öğr. Gör. İbrahim Halil Baydilek Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen
Öğr. Gör. Kenan Çiftçi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3141
Öğr. Gör. Mustafa Dal Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3143
Öğr. Gör. Önder Akkaş Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3138
Öğr. Gör. Öznur Özdemir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3133
Öğr. Gör. Sevtap Tırınk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3135
Öğr. Gör. Suzan Moç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3146
Öğr. Gör. Ulaş Çalışır Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3136
Öğr. Gör. Volkan Gökmen Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3140
Öğr. Gör. Yunus Tunç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3152
Öğr. Gör. Yusuf Alparslan Argun Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3144
Yüksekokul Sekreteri Nihat Tatar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreter V. 3110
Şef Esra Okurer Aba Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Şef 1430
Şef Mehmet Artük Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Şef 3111
Bilgisayar İşletmeni Abdullah Parin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni 3112
Bilgisayar İşletmeni Ahmet Öztürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni 3113
Bilgisayar İşletmeni Dilek Kum Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni 3105
Hizmetli Metin Cantepe Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Hizmetli 3112
Öğr. Gör. Çiğdem Çam Türkan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkan V. 3139
Öğr. Gör. Ercan Aras Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3101
Öğr. Gör. Kenan Çiftçi Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3141
Öğr. Gör. Mustafa Dal Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3143
Öğr. Gör. Suzan Moç Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3146
Öğr. Gör. Yunus Tunç Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3152
Öğr. Gör. Esma Başaran Şahin Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkan V. 3150
Yrd. Doç. Dr. Burcu Gökmen Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3140
Öğr. Gör. Ayşegül Yurt Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3102
Öğr. Gör. Fuat Kahraman Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3137
Yrd. Doç. Dr. Servet Aşkın Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü Bölüm Başkanı 3142
Yrd. Doç. Dr. Bahri Gür Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Bölüm Başkanı 3100-3147
Yrd. Doç. Dr. Fikret Türkan Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3130-3400
Yrd. Doç. Dr. Namık Kılınç Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3126
Yrd. Doç. Dr. Servet Aşkın Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3142
Öğr. Gör. Ayşe Karacalı Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3151
Öğr. Gör. Engin Dayan Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3132
Öğr. Gör. Erkan Durar Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3137
Öğr. Gör. İbrahim Halil Baydilek Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen
Öğr. Gör. Önder Akkaş Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3138
Öğr. Gör. Öznur Özdemir Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3133
Öğr. Gör. Sevtap Tırınk Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3135
Öğr. Gör. Ulaş Çalışır Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3136
Öğr. Gör. Volkan Gökmen Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3140
Öğr. Gör. Yusuf Alparslan Argun Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3144
Daire Başkanı Yadullah Keser Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1800
Daire Başkanı Yadullah Keser Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1800
Şube Müdürü Ferdi Çelikcan Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1810
Şube Müdürü Fetullah Tenik Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1805
Şube Müdürü Zeynep Deniz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1830
Antrenör Erkan Güven Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Antrenör 1811
Hemşire Hanım Yüce Başaran Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Hemşire 1812
Bilgisayar İşletmeni İmdat Parin Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1815
Bilgisayar İşletmeni Kemal Öner Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Memur 1816
Bilgisayar İşletmeni Mehmet Akif Polat Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Memur 1814
Yrd. Doç. Dr. Haktan Sevinç Sosyal Bilimleri Enstitüsü Enstitü Müdürü 5037
Arş. Gör. Halit Baş Sosyal Bilimleri Enstitüsü Müdür Yrd. 4692
Okutman Dinçer Öztürk Sosyal Bilimleri Enstitüsü Müdür Yrd. 1100
Şube Müdürü Kurban Parlar Sosyal Bilimleri Enstitüsü Enstitü Sekreter V. 3610
Hemşire Zemzem Göztepe Sosyal Bilimleri Enstitüsü Hemşire 3612
Bilgisayar İşletmeni Sahire Çelikel Sosyal Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar İşletmeni 3611
Daire Başkanı İhsan Pesci Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1500
Şube Müdürü Mehmet Karataş Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1510
Şube Müdürü Yasin Eryılmaz Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1520
Şef Ali Eylem Çelik Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şef 1512
Şef Beytullah Tosun Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şef 1511
Bilgisayar İşletmeni Vedat Kaya Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1521
Bilgisayar İşletmeni Yusuf Aksu Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1522
Memur Onur Turunç Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Memur 1513
Enstitü Sekreter V. Yakup Arpacı Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi Koordinatör 3560
Bilgisayar İşletmeni Ali Gonca Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi Bilgisayar İşletmeni 3561
Doç. Dr. Süleyman Temel Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür 2520-4047-3500
Yrd. Doç. Dr. İsa Yılmaz Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdür Yrd. 4045
Kaloriferci Selçuk Emre Işık Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi Memur 2527
Kaloriferci Mustafa Çalışkan Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi Kaloriferci 2526
Öğr. Gör. Mustafa Öcal Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Müdürü 3200-3230
Öğr. Gör. Alper Gülbe Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. 3201
Öğr. Gör. Metehan Günde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. 3202
Öğr. Gör. Caner Bulut Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bölüm Başkanı 3237
Öğr. Gör. Rabia Karta Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bölüm Başkanı 3235
Yrd. Doç. Dr. Darwish Nashif Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 1219
Öğr. Gör. Alper Gülbe Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3201
Öğr. Gör. Duygu Akduman Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3234
Öğr. Gör. İhsan Akkuş Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3233
Öğr. Gör. Kenan Gürçam Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 2400
Öğr. Gör. Melahat Teleri Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3235
Öğr. Gör. Metehan Günde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3202
Öğr. Gör. Mustafa Öcal Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3200-3230
Öğr. Gör. Tuncay Dikici Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3241
Yüksekokul Sekreteri Fatih Karakurt Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri 3210
Bilgisayar İşletmeni Sahire Çelikel Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni 3611
Memur Hatice Kösem Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Memur 3205
Memur Mehmet Kılıç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Memur 3213
Öğr. Gör. Alper Gülbe Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Akademisyen 3201
Öğr. Gör. Metehan Günde Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Akademisyen 3202
Fakülte Sekreteri Sinan Türkan Turizm Fakültesi Fakülte Sekreteri 2402
Öğr. Gör. Mehmet Polat Uygulama Oteli Müdür 3401
Tekniker Hakan Gürsoy Uygulama Oteli Müdür Yrd. 2401
Bilgisayar İşletmeni Muammer Ertürk Uygulama Oteli Bilgisayar İşletmeni 1505
Yrd. Doç. Dr. Fikret Türkan Tuzluca Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Müdürü 3130-3400
Öğr. Gör. Mehmet Polat Tuzluca Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. 3401
Yrd. Doç. Dr. Ümit Yıldıko Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3550
Öğr. Gör. Alaaddin Yanardağ Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen -
Öğr. Gör. Ayhan Akgün Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3411
Öğr. Gör. Elif Taner Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3412
Öğr. Gör. Fatma Ertaş Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 7788
Öğr. Gör. Mehmet Polat Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3401
Öğr. Gör. Servet Türkan Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 7772
Fakülte Sekreteri Mustafa Serbest Tuzluca Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri 3410
Hemşire Dilara Geçer Tuzluca Meslek Yüksekokulu Hemşire 7790
Kaloriferci Soner Çalık Tuzluca Meslek Yüksekokulu Memur 3406
Öğr. Gör. Elif Taner Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Akademisyen 3412
Öğr. Gör. Mehmet Polat Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Akademisyen 3401
Öğr. Gör. Servet Türkan Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Akademisyen 7772
Öğr. Gör. Alaaddin Yanardağ Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık Bölümü Akademisyen -
Yrd. Doç. Dr. Ümit Yıldıko Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3550
Öğr. Gör. Ayhan Akgün Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3411
Öğr. Gör. Fatma Ertaş Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 7788
Doç. Dr. Ahmet Metin Kumlay Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yüksekokul Müdürü 4046
Yüksekokul Sekreteri Fatih Güler Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri 7531
Hizmetli Alican Akcin Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Hizmetli 4615
Yrd. Doç. Dr. Ersin Gülsoy Organik Tarım İşletmeciliği Bölüm Başkanı 4057
Daire Başkanı İbrahim Kabalak Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1200
Şube Müdürü V. Adem Karadeniz Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Şube Müdürü V. 1715
Mühendis Ali Ekber Doğan Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1744
Mühendis Cemil Vural Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1723
Mühendis Gültekin Çağlar Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1740
Mühendis Mehmet Nasır Angay Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1726
Mühendis Mehmet Nuri Epli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1739
Mühendis Oğuzhan Özçam Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 7058
Mühendis Salih Koç Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1720
Mühendis Serkan Çelik Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1721
Mimar Özge Topal Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mimar 1738
Şef V. Şerif Başaran Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Şef V. 1733
Tekniker Aydın Güven İncedal Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1744
Tekniker Birdal Kalınay Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1725
Tekniker Ergün Davat Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1731
Tekniker Mevhibe Kısaoğlu Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1743
Tekniker Yavuz Şahin Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1713
Tekniker Yusuf Dervişoğlu Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 4953
Teknisyen Ferhat Bahçe Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Teknisyen 1734
Teknisyen Selçuk Aygün Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Teknisyen 1735
Teknisyen Suna Aksoy Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Teknisyen 1706
Tekniker Selver Aba Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Teknisyen 1714
Tekniker Servet Güneş Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Teknisyen 0
Kaloriferci Bahattin Uçar Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Kaloriferci 1732
Prof. Dr. Bünyamin Yıldırım Ziraat Fakültesi Akademisyen 4034
Prof. Dr. Hasan Bal Ziraat Fakültesi Akademisyen 4400
Prof. Dr. Sulhattin Yaşar Ziraat Fakültesi Akademisyen 1020-4040
Prof. Dr. Şükrü İsmail İpek Ziraat Fakültesi Akademisyen 4000-4030
Doç. Dr. Ahmet Metin Kumlay Ziraat Fakültesi Akademisyen 4046
Doç. Dr. Bilal Keskin Ziraat Fakültesi Akademisyen 3300-4035
Doç. Dr. Ecevit Eyduran Ziraat Fakültesi Akademisyen 4032
Doç. Dr. Fariz Mikailsoy Ziraat Fakültesi Akademisyen 4038
Doç. Dr. Sefa Altıkat Ziraat Fakültesi Akademisyen 4056
Doç. Dr. Süleyman Temel Ziraat Fakültesi Akademisyen 2520-4047-3500
Yrd. Doç. Dr. Adnan Bayrak Ziraat Fakültesi Akademisyen -
Yrd. Doç. Dr. Ali İhsan Atalay Ziraat Fakültesi Akademisyen 4058
Yrd. Doç. Dr. Celalettin Gözüaçık Ziraat Fakültesi Akademisyen 4070
Yrd. Doç. Dr. Emine Aşkan Ziraat Fakültesi Akademisyen 4051
Yrd. Doç. Dr. Emrah Kuş Ziraat Fakültesi Akademisyen 4036
Yrd. Doç. Dr. Ersin Gülsoy Ziraat Fakültesi Akademisyen 4057
Yrd. Doç. Dr. Hakkı Akdeniz Ziraat Fakültesi Akademisyen 4048
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Hosaflıoğlu Ziraat Fakültesi Akademisyen
Yrd. Doç. Dr. İsa Yılmaz Ziraat Fakültesi Akademisyen 4045
Yrd. Doç. Dr. Köksal Karadaş Ziraat Fakültesi Akademisyen 4062
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kazım Kara Ziraat Fakültesi Akademisyen 4031
Yrd. Doç. Dr. Mesude Figen Dönmez Ziraat Fakültesi Akademisyen 4054
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çirka Ziraat Fakültesi Akademisyen 4044
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kenan Geçer Ziraat Fakültesi Akademisyen 4041
Yrd. Doç. Dr. Mücahit Karaoğlu Ziraat Fakültesi Akademisyen 1700-4059
Yrd. Doç. Dr. Mücahit Pehluvan Ziraat Fakültesi Akademisyen 4065
Yrd. Doç. Dr. Ramazan Gürbüz Ziraat Fakültesi Akademisyen 4050-4064
Yrd. Doç. Dr. Sadiye Peral Eyduran Ziraat Fakültesi Akademisyen 4049
Yrd. Doç. Dr. Sezgin Sancaktaroğlu Ziraat Fakültesi Akademisyen 4043
Yrd. Doç. Dr. Tuba Genç Kesimci Ziraat Fakültesi Akademisyen 4063
Yrd. Doç. Dr. Uğur Şimşek Ziraat Fakültesi Akademisyen 4039
Yrd. Doç. Dr. Yakup Erdal Ertürk Ziraat Fakültesi Akademisyen 4055
Yrd. Doç. Dr. Zeynep Müjde Sakar Ziraat Fakültesi Akademisyen 4602
Arş. Gör. Ayça Nur Şahin Ziraat Fakültesi Akademisyen 4087
Arş. Gör. Ayşe Karadağ Gürsoy Ziraat Fakültesi Akademisyen 4080
Arş. Gör. Ayşe Usanmaz Bozhüyük Ziraat Fakültesi Akademisyen 4086
Arş. Gör. Badel Uysal Ziraat Fakültesi Akademisyen 4084
Arş. Gör. Barış Eren Ziraat Fakültesi Akademisyen 4085
Arş. Gör. Berna Doğru Çokran Ziraat Fakültesi Akademisyen 4084
Arş. Gör. Erhan Erdel Ziraat Fakültesi Akademisyen 4073
Arş. Gör. Faruk Tohumcu Ziraat Fakültesi Akademisyen 4074
Arş. Gör. Fatih Demirel Ziraat Fakültesi Akademisyen 4085
Arş. Gör. Fatih Gökmen Ziraat Fakültesi Akademisyen 4083
Arş. Gör. Fatmagül Güven Ziraat Fakültesi Akademisyen 4071
Arş. Gör. Hasan Kaan Küçükerdem Ziraat Fakültesi Akademisyen 4083
Arş. Gör. Melekşen Akın Ziraat Fakültesi Akademisyen -
Arş. Gör. Seda Akbay Tohumcu Ziraat Fakültesi Akademisyen 4075
Arş. Gör. Yeşim Bulak Korkmaz Ziraat Fakültesi Akademisyen 4086
Fakülte Sekreteri Aydın Çat Ziraat Fakültesi Fakülte Sekreteri 4010
Bilgisayar İşletmeni Cumhur Çevik Ziraat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4012
Bilgisayar İşletmeni Emine Anlıaç Ziraat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4002
Bilgisayar İşletmeni Recep Balseven Ziraat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4015
Memur Eda Purtaş Ziraat Fakültesi Memur 4014
Sekreter Mehmet Esin Ziraat Fakültesi Sekreter 4005
Yrd. Doç. Dr. Mücahit Pehluvan Bahçe Bitkileri Bölümü Bölüm Başkanı 4065
Yrd. Doç. Dr. Ersin Gülsoy Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4057
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Çirka Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4044
Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kenan Geçer Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4041
Yrd. Doç. Dr. Sadiye Peral Eyduran Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4049
Arş. Gör. Berna Doğru Çokran Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4084
Arş. Gör. Melekşen Akın Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen -
Yrd. Doç. Dr. Mesude Figen Dönmez Bitki Koruma Bölümü Bölüm Başkanı 4054
Yrd. Doç. Dr. Celalettin Gözüaçık Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4070
Yrd. Doç. Dr. Ramazan Gürbüz Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4050-4064
Yrd. Doç. Dr. Tuba Genç Kesimci Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4063
Arş. Gör. Ayşe Usanmaz Bozhüyük Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4086
Arş. Gör. Badel Uysal Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4084
Arş. Gör. Yeşim Bulak Korkmaz Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4086
Prof. Dr. Hasan Bal Biyosistem Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4400
Prof. Dr. Şükrü İsmail İpek Biyosistem Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4000-4030
Doç. Dr. Sefa Altıkat Biyosistem Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4056
Yrd. Doç. Dr. Emrah Kuş Biyosistem Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4036
Arş. Gör. Hasan Kaan Küçükerdem Biyosistem Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4083
Yrd. Doç. Dr. İbrahim Hosaflıoğlu Peyzaj Mimarlığı Bölümü Akademisyen
Yrd. Doç. Dr. Yakup Erdal Ertürk Tarım Ekonomisi Bölümü Bölüm Başkanı 4055
Yrd. Doç. Dr. Emine Aşkan Tarım Ekonomisi Bölümü Akademisyen 4051
Yrd. Doç. Dr. Köksal Karadaş Tarım Ekonomisi Bölümü Akademisyen 4062
Yrd. Doç. Dr. Zeynep Müjde Sakar Tarım Ekonomisi Bölümü Akademisyen 4602
Arş. Gör. Ayça Nur Şahin Tarım Ekonomisi Bölümü Akademisyen 4087
Arş. Gör. Ayşe Karadağ Gürsoy Tarım Ekonomisi Bölümü Akademisyen 4080
Prof. Dr. Bünyamin Yıldırım Tarla Bitkileri Bölümü Bölüm Başkanı 4034
Doç. Dr. Ahmet Metin Kumlay Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4046
Doç. Dr. Bilal Keskin Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 3300-4035
Doç. Dr. Süleyman Temel Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 2520-4047-3500
Yrd. Doç. Dr. Adnan Bayrak Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen -
Yrd. Doç. Dr. Hakkı Akdeniz Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4048
Yrd. Doç. Dr. Sezgin Sancaktaroğlu Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4043
Arş. Gör. Barış Eren Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4085
Arş. Gör. Fatih Demirel Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4085
Arş. Gör. Fatmagül Güven Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4071
Arş. Gör. Seda Akbay Tohumcu Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4075
Yrd. Doç. Dr. Uğur Şimşek Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Bölüm Başkanı 4039
Doç. Dr. Fariz Mikailsoy Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4038
Yrd. Doç. Dr. Mücahit Karaoğlu Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 1700-4059
Arş. Gör. Erhan Erdel Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4073
Arş. Gör. Faruk Tohumcu Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4074
Arş. Gör. Fatih Gökmen Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4083
Prof. Dr. Sulhattin Yaşar Zootekni Bölümü Bölüm Başkanı 1020-4040
Doç. Dr. Ecevit Eyduran Zootekni Bölümü Akademisyen 4032
Yrd. Doç. Dr. Ali İhsan Atalay Zootekni Bölümü Akademisyen 4058
Yrd. Doç. Dr. İsa Yılmaz Zootekni Bölümü Akademisyen 4045
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Kazım Kara Zootekni Bölümü Akademisyen 4031
Okutman Dinçer Öztürk Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Koordinatör 1100
Okutman Aslan Şen Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen -
Okutman Barış Yıldız Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen -
Okutman Didem Erdel Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen
Okutman Dinçer Öztürk Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen 1100
Okutman Enver Toktanış Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen -
Okutman Gökhan Yıldırım Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen -
Okutman Gülden Katar Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen
Bilgisayar İşletmeni Ferman Belenay Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Bilgisayar İşletmeni 1142