Unvan Ad Soyad Birim-Bölüm Görev Dahili Tel.
Unvan Ad Soyad Birim-Bölüm Görev Dahili Tel.
Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Akdeniz Ağrı Dağı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ADUM) Müdür 4048
Doç. Dr. Mehmet Güneş Ağrı Dağı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ADUM) Müdür Yrd. 4639
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Hosaflıoğlu Ağrı Dağı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ADUM) Müdür Yrd. 4033
Hemşire Zemzem Göztepe Ağrı Dağı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ADUM) Hemşire 3612
Dr. Öğr. Üyesi Uğur Şimşek Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Müdür 6010
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Atalar Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Müdür Yrd. 6000
Öğr. Gör. İbrahim Halil Baydilek Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Müdür Yrd. 3143
Öğr. Gör. Aybek Yiğit Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Uzman 6012
Öğr. Gör. Erhan Öztürk Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Uzman 6012
Uzman Ayşe Türkhan Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Uzman 6001
Mühendis Serkan Topal Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Mühendis 6013
Veteriner Arife Kaya Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Veteriner 6011
Laborant Naim Uca Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Laborant 6007
Laborant Nurettin Paçal Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi(ALUM) Laborant 6008
Doç. Dr. Alper Cenk Gürkan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür 3300
Doç. Dr. Alper Cenk Gürkan Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür 3300
Arş. Gör. Ahmet Dinç Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yrd.
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yıkılmaz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen 0000
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yıkılmaz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen 0000
Dr. Öğr. Üyesi Canan Sayın Temur Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen -
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen 3384
Arş. Gör. Ahmet Dinç Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen
Arş. Gör. Eyyüp Sarıkol Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen -
Arş. Gör. Oğuzhan Tuncel Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Akademisyen -
Şube Müdürü Fetullah Tenik Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Yüksekokul Sekreter V. 3310
Bilgisayar İşletmeni Erol Akyıldırım Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni 3312
Doç. Dr. Alper Cenk Gürkan Antrenörlük Eğitimi Bölümü Bölüm Başkanı 3300
Arş. Gör. Oğuzhan Tuncel Antrenörlük Eğitimi Bölümü Akademisyen -
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yıkılmaz Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Bölüm Başkanı 0000
Dr. Öğr. Üyesi Canan Sayın Temur Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Akademisyen -
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Öztürk Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Akademisyen 3384
Arş. Gör. Ahmet Dinç Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Eyyüp Sarıkol Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği Bölümü Akademisyen -
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Yıkılmaz Beden Eğitimi ve Spor Yöneticiliği Bölümü Bölüm Başkan V. 0000
Doç. Dr. Alper Cenk Gürkan Rekreasyon Bölümü Bölüm Başkan V. 3300
Genel Sekreter Yrd. Nedim Duman Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Daire Başkan V. 1140
Öğr. Gör. Murat Şimşek Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Şube Müdürü V. 1210
Programcı Osman Albayrak Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Programcı 1213
Tekniker Vakıf Akkuş Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Tekniker 1212
Bilgisayar İşletmeni Rahman Özcan Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1223
Bilgisayar İşletmeni Ramazan Karadağ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1222
Bilgisayar İşletmeni Remziye Üregen Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1215
Dr. Öğr. Üyesi Halil Kayaduman Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi(BAUM) Müdür 2150-4454
Bilgisayar Mühendisi Erdem Çalış Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi(BAUM) Mühendis 2162
Programcı Gülbahar Dilek Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi(BAUM) Programcı 1218
Yardımcı Personel Emre Keskin Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi(BAUM) Yardımcı Personel
Dr. Öğr. Üyesi Celalettin Gözüaçık Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Koordinatör 4070
Dr. Öğr. Üyesi Ali İhsan Atalay Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Koordinatör Yardımcısı 4058
Şube Müdürü V. Öznur Duman Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi Şube Müdürü V. 1085
Dr. Öğr. Üyesi Aysun Altıkat Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi(ÇEVMER) Müdür 4453
Öğr. Gör. Sevtap Tırınk Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi(ÇEVMER) Müdür Yrd. 3135
Şef Mehmet Artük Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi(ÇEVMER) Şef 3111
Teknisyen Ferhat Bahçe Çevre Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi(ÇEVMER) Memur 2527
Prof. Dr. Sulhattin Yaşar Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Dış İlişkiler Koordinatörü 1020-4000-4040
Öğr. Gör. Talha Yıldız Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Erasmus Koordinatörü 1066
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kenan Geçer Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Farabi Koordinatörü 4041
Dr. Öğr. Üyesi Yakup Erdal Ertürk Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Mevlana Koordinatörü 4055
Öğr. Gör. Hacer Pınar Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Koordinatör Yardımcısı 1068
Memur Sinan Gündoğdu Dış İlişkiler Koordinatörlüğü Memur 1065
Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Şahin Yabancı Uyruklu Öğrenciler Bürosu Yabancı Uyruklu Öğrenciler Bürosu Koordinatörü 4492
Arş. Gör. Bircan Arslannur Yabancı Uyruklu Öğrenciler Bürosu Koordinatör Yardımcısı 7941
Arş. Gör. Mehmet Murat Ceylan Yabancı Uyruklu Öğrenciler Bürosu Koordinatör Yardımcısı 7917
Bilgisayar İşletmeni Sevda Şilepe Yabancı Uyruklu Öğrenciler Bürosu Memur 1067
Prof. Dr. Şükrü İsmail İpek Döner Sermaye İşletmesi Koordinatör 4030-4200
Öğr. Gör. Hakan Duman Döner Sermaye İşletmesi Müdür 1050-3009
Bilgisayar İşletmeni Melike Çalışkan Döner Sermaye İşletmesi Bilgisayar İşletmeni 1051-1105
Doç. Dr. Süleyman Temel Fen Bilimleri Enstitüsü Enstitü Müdürü 2520-4047-3500
Dr. Öğr. Üyesi Adem Koçyiğit Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yrd. 4452
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gürbüz Fen Bilimleri Enstitüsü Müdür Yrd. 4050-4064
Enstitü Sekreter V. Burhan Alptekin Fen Bilimleri Enstitüsü Enstitü Sekreter V. 3510
Bilgisayar İşletmeni Ayşe Yavuz Fen Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar İşletmeni 3513
Bilgisayar İşletmeni Azize Akcanlı Fen Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar İşletmeni 3511
Memur Hüsnü Tulumcu Fen Bilimleri Enstitüsü Memur 3512
Prof. Dr. Ömer Gündoğdu Fen Edebiyat Fakültesi Dekan V. 4400
Prof. Dr. Ali İpek Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4640
Prof. Dr. Elman Hazar Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4613
Prof. Dr. Kamal Soltanov Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4637
Doç. Dr. Cengiz Atlı Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4601
Doç. Dr. Mehmet Güneş Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4639
Dr. Öğr. Üyesi Abdulhakim Tuğluk Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4633
Dr. Öğr. Üyesi Abdulmelik Aras Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 3100
Dr. Öğr. Üyesi Adem Yulu Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4605
Dr. Öğr. Üyesi Alkan Özkan Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4636
Dr. Öğr. Üyesi Bahri Gür Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4602
Dr. Öğr. Üyesi Gonca Sutay Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4631
Dr. Öğr. Üyesi Gökçe Dilek Küçük Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4632
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Kara Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4688
Dr. Öğr. Üyesi İsmail Abalı Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4634
Dr. Öğr. Üyesi Lokman Bilen Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4635
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Dağlar Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4612
Dr. Öğr. Üyesi Nesrin Güllüdağ Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4691
Dr. Öğr. Üyesi Nusret Yılmaz Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4605
Dr. Öğr. Üyesi Özkan Aydar Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4682
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Arı Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4684
Dr. Öğr. Üyesi Tunçay Özdemir Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 7626
Dr. Öğr. Üyesi Türkan Gadirzade Arık Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4630
Öğr. Gör. Emin Nuri Salmanoğlu Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4637
Öğr. Gör. Taner Aydın Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4639
Arş. Gör. Ahmet Kocaispir Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Arife Çağlar Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4687
Arş. Gör. Asya Sakine Uçar Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 7602
Arş. Gör. Derya Karaca Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4694
Arş. Gör. Ender Tuncer Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4695
Arş. Gör. Ezgi Kaya Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4690
Arş. Gör. Faruk Şirin Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Halit Baş Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4692
Arş. Gör. Hasan Biçim Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4683
Arş. Gör. Mustafa Özyürek Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4693
Arş. Gör. Nilden Ergün Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4686
Arş. Gör. Özden Dere Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Selvihan Polat Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4690
Arş. Gör. Sevda Ayva Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Yasin Ercilsin Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4629
Arş. Gör. Zafer Şafak Fen Edebiyat Fakültesi Akademisyen 4685
Fakülte Sekreteri Osman Baş Fen Edebiyat Fakültesi Fakülte Sekreteri 4610-1300
Teknisyen Arif Gölçek Fen Edebiyat Fakültesi Teknisyen 4605
Bilgisayar İşletmeni Mustafa Turan Fen Edebiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4612
Bilgisayar İşletmeni Sedat Atlı Fen Edebiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4611
Öğr. Gör. Mehmet Kurt Genel Sekreterlik Genel Sekreter 1100-3021
Genel Sekreter Yrd. Nedim Duman Genel Sekreterlik Genel Sekreter Yrd. 1140
Öğr. Gör. İbrahim Halil Baydilek Genel Sekreterlik Özel Kalem Müdürü 3143
Şube Müdürü Ali Tarhan Genel Sekreterlik Şube Müdürü 1150
Bilgisayar İşletmeni Abdurrahman Ermiş Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1151
Bilgisayar İşletmeni Ferman Belenay Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1142
Bilgisayar İşletmeni Hulusi Göktuğ Yiğit Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 0
Bilgisayar İşletmeni İhsan Türkman Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1141
Bilgisayar İşletmeni Kadir Boyraz Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1131
Bilgisayar İşletmeni Melike Çalışkan Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1051-1105
Bilgisayar İşletmeni Sevilay Çağrı Türker Genel Sekreterlik Bilgisayar İşletmeni 1106
Bilgisayar İşletmeni Günay Boz Genel Sekreterlik Memur 1132
Memur Adnan Tekin Genel Sekreterlik Memur 1105
Memur Derya Akyol Genel Sekreterlik Memur 0
Memur Seçkin Anagay Genel Sekreterlik Memur 1106
Memur Vedat Eke Genel Sekreterlik Memur 1006
Memur Yeşim Demir Genel Sekreterlik Memur 1005
Dr. Öğr. Üyesi Cavit Polat Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen 0000
Arş. Gör. Ebru Köse Koçak Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Kübra Şahin Çeken Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Oytun Çetin Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Tolga Ergül Güzel Sanatlar Fakültesi Akademisyen
Fakülte Sekreteri Gürkan Zülaloğlu Güzel Sanatlar Fakültesi Fakülte Sekreteri 4811
Bilgisayar İşletmeni Eda Yaşar Güzel Sanatlar Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4812
Dr. Öğr. Üyesi Cavit Polat Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Bölüm Başkanı 0000
Arş. Gör. Ebru Köse Koçak Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Oytun Çetin Müzik Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Tolga Ergül Müzik Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Kübra Şahin Çeken Resim Bölümü Akademisyen
Hukuk Müşaviri Ali Işık Hukuk Müşavirliği Hukuk Müşaviri 1110
Şube Müdürü Serap Elgün Hukuk Müşavirliği Şube Müdürü 1161
Avukat Onur Rahmi Akbulut Hukuk Müşavirliği Avukat 1162
Teknisyen Mehmet Remzi Alkan Hukuk Müşavirliği Teknisyen 1164
Bilgisayar İşletmeni Ahmet Öndeş Hukuk Müşavirliği Bilgisayar İşletmeni 1163
Öğr. Gör. Dinçer Atasoy Iğdır Meslek Yüksekokulu Müdür 3000
Dr. Öğr. Üyesi Berrin Gökçek Yılmaz Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3031
Öğr. Gör. Arslantürk Akyıldız Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3036
Öğr. Gör. Arzu Dursunoğlu Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3037
Öğr. Gör. Arzu Odunkıran Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3044
Öğr. Gör. Ayhan Topal Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3035
Öğr. Gör. Baycan Demiral Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3002
Öğr. Gör. Deniz Alkan Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 7753
Öğr. Gör. Enes Kavrut Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3033
Öğr. Gör. Erkan Şahinkaya Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 7740
Öğr. Gör. Ezgi Kırıcı Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3044
Öğr. Gör. Hakan Güngörmez Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3038
Öğr. Gör. Hakan Duman Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 1050-3009
Öğr. Gör. Hakan Irak Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3040
Öğr. Gör. Hakan Irak Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3040
Öğr. Gör. Mehmet Kurt Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 1100-3021
Öğr. Gör. Melahat Batu Ağırkaya Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3042
Öğr. Gör. Muharrem Ağar Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 7848
Öğr. Gör. Murat Yılmaz Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3039
Öğr. Gör. Nilgün Demirel Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3041
Öğr. Gör. Selim Takur Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 7849
Öğr. Gör. Sözer Akyıldırım Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3030
Öğr. Gör. Suzan Moç Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3146
Öğr. Gör. Turgay Şaşmaz Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3034
Öğr. Gör. Turhan Moç Iğdır Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3032
Yüksekokul Sekreteri Olgun Aksoy Iğdır Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri 3010
Şef Ali Aydın Iğdır Meslek Yüksekokulu Şef 3018
Şef Yusuf Yazıcıoğlu Iğdır Meslek Yüksekokulu Şef 3012
Memur Hüseyin Gürdal Iğdır Meslek Yüksekokulu Memur 3005
Ambar Memuru Şehmuz Şahinoğlu Iğdır Meslek Yüksekokulu Ambar Memuru 3016
Öğr. Gör. Arslantürk Akyıldız Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Akademisyen 3036
Öğr. Gör. Hakan Irak Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Akademisyen 3040
Öğr. Gör. Suzan Moç Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Akademisyen 3146
Öğr. Gör. Turgay Şaşmaz Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Bölüm Başkanı 3034
Öğr. Gör. Baycan Demiral Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3002
Öğr. Gör. Dinçer Atasoy Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3000
Öğr. Gör. Melahat Batu Ağırkaya Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3042
Öğr. Gör. Selim Takur Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 7849
Öğr. Gör. Turhan Moç Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3032
Öğr. Gör. Baycan Demiral Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3002
Öğr. Gör. Melahat Batu Ağırkaya Finans-Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü Akademisyen 3042
Öğr. Gör. Turgay Şaşmaz Muhasebe ve Vergi Bölümü Bölüm Başkanı 3034
Öğr. Gör. Ayhan Topal Muhasebe ve Vergi Bölümü Akademisyen 3035
Öğr. Gör. Deniz Alkan Muhasebe ve Vergi Bölümü Akademisyen 7753
Öğr. Gör. Erkan Şahinkaya Mülkiyet, Koruma ve Güvenlik Bölümü Bölüm Başkanı 7740
Dr. Öğr. Üyesi Berrin Gökçek Yılmaz Mülkiyet, Koruma ve Güvenlik Bölümü Akademisyen 3031
Öğr. Gör. Mehmet Kurt Mülkiyet, Koruma ve Güvenlik Bölümü Akademisyen 1100-3021
Öğr. Gör. Muharrem Ağar Mülkiyet, Koruma ve Güvenlik Bölümü Akademisyen 7848
Öğr. Gör. Nilgün Demirel Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkanı 3041
Öğr. Gör. Arzu Odunkıran Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3044
Öğr. Gör. Enes Kavrut Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3033
Öğr. Gör. Hakan Güngörmez Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Bölüm Başkanı 3038
Öğr. Gör. Arzu Dursunoğlu Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Akademisyen 3037
Öğr. Gör. Baycan Demiral Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Akademisyen 3002
Öğr. Gör. Melahat Batu Ağırkaya Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Akademisyen 3042
Öğr. Gör. Turhan Moç Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Akademisyen 3032
Öğr. Gör. Nilgün Demirel Seyahat, Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkanı 3041
Öğr. Gör. Ezgi Kırıcı Seyahat, Turizm ve Eğlence Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3044
Öğr. Gör. Turhan Moç Yönetim ve Organizasyon Bölümü Bölüm Başkanı 3032
Öğr. Gör. Hakan Duman Yönetim ve Organizasyon Bölümü Akademisyen 1050-3009
Öğr. Gör. Hakan Güngörmez Yönetim ve Organizasyon Bölümü Akademisyen 3038
Öğr. Gör. Murat Yılmaz Yönetim ve Organizasyon Bölümü Akademisyen 3039
Öğr. Gör. Sözer Akyıldırım Yönetim ve Organizasyon Bölümü Akademisyen 3030
İç Denetçi Namık Kemal Özeroğlu İç Denetim Birimi İç Denetçi 1070
Daire Başkanı Mehmet Fatih Keskin İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1900
Şube Müdürü Alaettin Yegen İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1910
Şube Müdürü Muhammet Esen İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1931
Şube Müdürü Musa Boğaz İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1930
Ayniyat Saymanı Şevket Keskin İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şube Müdürü V. 1920
Bilgisayar Mühendisi Murat Kurtuluş İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar Mühendisi 1925
Bilgisayar İşletmeni Mehmet Akif Eroğlu İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şef V. 1911
Tekniker Erkan Gürsoy İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Tekniker 1921
Bilgisayar İşletmeni Ali Aydın İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1912
Bilgisayar İşletmeni Fırat Suzak İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1922
Bilgisayar İşletmeni İdris Kızılkaya İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1913
Bilgisayar İşletmeni Mehmet Emin Ekmen İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 5011
Bilgisayar İşletmeni Mustafa Ölmez İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1933
Bilgisayar İşletmeni Tektaş Kurt İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1934
Bilgisayar İşletmeni Uğur Zeybek İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1912
Şoför Birali Yolcu İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Cemil Erdoğan İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Kıvanç Şilepe İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Metin Arslan İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Muhsin Dinç İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Osman Kaya İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1935
Şoför Yunus Başar İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Şoför 1099
Prof. Dr. Genber Kerimli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan V. 4430
Doç. Dr. Haktan Sevinç İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yrd. 5037
Dr. Öğr. Üyesi Ali Kuyaksil İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yrd. 5076
Prof. Dr. Ecevit Eyduran İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 4032
Prof. Dr. Recep Gülşen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5034
Prof. Dr. Şevki Özbilen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 0
Dr. Öğr. Üyesi Duygu Arslantürk Çöllü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen
Dr. Öğr. Üyesi Emel Altın İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5079
Dr. Öğr. Üyesi Ercan İnce İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5075
Dr. Öğr. Üyesi Erol Akcan İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5030
Dr. Öğr. Üyesi Leyla Akgün İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5035
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Selman Kobanoğlu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5001-5039
Dr. Öğr. Üyesi Özlem Sökmen Gürçam İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5072
Dr. Öğr. Üyesi Polad Aliyev İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5031
Dr. Öğr. Üyesi Recep Murat Geçikli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5032
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Künü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5036
Dr. Öğr. Üyesi Seyfi Kılıç İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5038
Arş. Gör. Cemal Öztürk İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5158
Arş. Gör. Demet Eroğlu Sevinç İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5078
Arş. Gör. Gürkan Bozma İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5073
Arş. Gör. Murat Eren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5157
Arş. Gör. Mustafa Karaca İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Selin Aykol İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Akademisyen 5076
Fakülte Sekreteri Abdullah Kırbaş İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Fakülte Sekreteri 5010
Bilgisayar İşletmeni Mehmet Emin Ekmen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 5011
Memur Adem Gündoğdu İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Memur 5012
Memur Fatma Aykut İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Memur 5013
Dr. Öğr. Üyesi Leyla Akgün Bankacılık ve Finans Bölümü Akademisyen 5035
Prof. Dr. Şevki Özbilen İktisat Bölümü Bölüm Başkanı 0
Doç. Dr. Haktan Sevinç İktisat Bölümü Akademisyen 5037
Dr. Öğr. Üyesi Özlem Sökmen Gürçam İktisat Bölümü Akademisyen 5072
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Künü İktisat Bölümü Akademisyen 5036
Arş. Gör. Cemal Öztürk İktisat Bölümü Akademisyen 5158
Arş. Gör. Demet Eroğlu Sevinç İktisat Bölümü Akademisyen 5078
Arş. Gör. Gürkan Bozma İktisat Bölümü Akademisyen 5073
Arş. Gör. Murat Eren İktisat Bölümü Akademisyen 5157
Prof. Dr. Ecevit Eyduran İşletme Bölümü Bölüm Başkan V. 4032
Dr. Öğr. Üyesi Duygu Arslantürk Çöllü İşletme Bölümü Akademisyen
Dr. Öğr. Üyesi Emel Altın İşletme Bölümü Akademisyen 5079
Dr. Öğr. Üyesi Ercan İnce İşletme Bölümü Akademisyen 5075
Dr. Öğr. Üyesi Leyla Akgün İşletme Bölümü Akademisyen 5035
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Selman Kobanoğlu İşletme Bölümü Akademisyen 5001-5039
Dr. Öğr. Üyesi Polad Aliyev İşletme Bölümü Akademisyen 5031
Arş. Gör. Selin Aykol İşletme Bölümü Akademisyen 5076
Doç. Dr. Haktan Sevinç Maliye Bölümü Bölüm Başkanı 5037
Prof. Dr. Recep Gülşen Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Bölüm Başkanı 5034
Dr. Öğr. Üyesi Ali Kuyaksil Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Akademisyen 5076
Dr. Öğr. Üyesi Aslıhan Iğdır Akaras Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Akademisyen 0
Arş. Gör. Mustafa Karaca Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Akademisyen
Dr. Öğr. Üyesi Erol Akcan Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Bölüm Başkanı 5030
Dr. Öğr. Üyesi Recep Murat Geçikli Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Akademisyen 5032
Dr. Öğr. Üyesi Seyfi Kılıç Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Akademisyen 5038
Prof. Dr. Şükrü İsmail İpek İlahiyat Fakültesi Dekan 4030-4200
Dr. Öğr. Üyesi Musa Çetin İlahiyat Fakültesi Bölüm Başkanı 4233
Prof. Dr. Şadi Eren İlahiyat Fakültesi Akademisyen 7714
Doç. Dr. Ali Yıldız Musahan İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4201
Dr. Öğr. Üyesi Abdulhalim Oflaz İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4202
Dr. Öğr. Üyesi Abdulhalim Oflaz İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4202
Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Özüçalışır İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4352
Dr. Öğr. Üyesi Ahmad Alkhalil İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Dr. Öğr. Üyesi Bayram Demir İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4235
Dr. Öğr. Üyesi Emel Sünter İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4205
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Akgün İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4230
Dr. Öğr. Üyesi İsmail Basaran İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4205
Dr. Öğr. Üyesi M.Harun Kıylık İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4353
Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Sönmez İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4246
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emin Yurt İlahiyat Fakültesi Akademisyen 0
Dr. Öğr. Üyesi Mirpenç Akşit İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4689
Dr. Öğr. Üyesi Musa Çetin İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4233
Dr. Öğr. Üyesi Osman Bayraktutan İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4253
Dr. Öğr. Üyesi Zeki Tan İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4231
Öğr. Gör. Abrar Darvish Al-Nashif İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4205
Öğr. Gör. Adnan Youssef İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4243
Öğr. Gör. Alaaddin Yanardağ İlahiyat Fakültesi Akademisyen -
Öğr. Gör. Ali Sevdi İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4243
Öğr. Gör. Cihangir Ecer İlahiyat Fakültesi Akademisyen 7067
Öğr. Gör. Feras Safsaf İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4245
Öğr. Gör. Mehmet Seyid Geçit İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4243
Öğr. Gör. Moulay El Hassan El Hafidi İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4245
Arş. Gör. Abdullah Demir İlahiyat Fakültesi Akademisyen 7664
Arş. Gör. Abdullah Demir İlahiyat Fakültesi Akademisyen 7664
Arş. Gör. Abdullah Recep Koyuncu İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4214
Arş. Gör. Adem Eryiğit İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4352
Arş. Gör. Emine Peköz İlahiyat Fakültesi Akademisyen 7620
Arş. Gör. Furkan Erbaş İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Furkan Erbaş İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. İlyas Altuner İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4294
Arş. Gör. İlyas Altuner İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4294
Arş. Gör. İsa Babur İlahiyat Fakültesi Akademisyen -
Arş. Gör. İsa Babur İlahiyat Fakültesi Akademisyen -
Arş. Gör. Mehmet Nuri Ayyıldız İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4254
Arş. Gör. Mustafa Karatay İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Mustafa Karatay İlahiyat Fakültesi Akademisyen
Arş. Gör. Nihat Demirkol İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4238
Arş. Gör. Nihat Demirkol İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4238
Arş. Gör. Nurullah İrven İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4352
Arş. Gör. Nurullah İrven İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4352
Arş. Gör. Rumeysa Seven İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4205
Arş. Gör. Ümit Koca İlahiyat Fakültesi Akademisyen 7601
Arş. Gör. Zeynep Akbudak İlahiyat Fakültesi Akademisyen 4295
Arş. Gör. Aynur Çınar İlahiyat Fakültesi Arş. Gör. 4205
Arş. Gör. Emrah Eker İlahiyat Fakültesi Arş. Gör. 7699
Fakülte Sekreteri Erdal Aktaş İlahiyat Fakültesi Fakülte Sekreteri 4210
Şef V. Memet Karataş İlahiyat Fakültesi Şef V. 4212
Bilgisayar İşletmeni Mehmet Polat İlahiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4205
Memur Sinan Kılıç İlahiyat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4211
Bilgisayar İşletmeni Songül Uca İlahiyat Fakültesi Ambar Memuru 4211
Dr. Öğr. Üyesi Mirpenç Akşit Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Akademisyen 4689
Arş. Gör. Abdullah Demir Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Akademisyen 7664
Arş. Gör. İlyas Altuner Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Akademisyen 4294
Arş. Gör. İsa Babur Felsefe ve Din Bilimleri Bölümü Akademisyen -
Dr. Öğr. Üyesi Abdulhalim Oflaz İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Akademisyen 4202
Arş. Gör. Emine Peköz İslam Tarihi ve Sanatları Bölümü Akademisyen 7620
Prof. Dr. Şadi Eren Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 7714
Doç. Dr. Ali Yıldız Musahan Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4201
Dr. Öğr. Üyesi Bayram Demir Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4235
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Akgün Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4230
Dr. Öğr. Üyesi M.Harun Kıylık Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4353
Dr. Öğr. Üyesi Mahmut Sönmez Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4246
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Emin Yurt Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 0
Dr. Öğr. Üyesi Musa Çetin Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4233
Dr. Öğr. Üyesi Osman Bayraktutan Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4253
Dr. Öğr. Üyesi Zeki Tan Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4231
Öğr. Gör. Adnan Youssef Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4243
Öğr. Gör. Feras Safsaf Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4245
Öğr. Gör. Moulay El Hassan El Hafidi Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4245
Arş. Gör. Abdullah Recep Koyuncu Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4214
Arş. Gör. Adem Eryiğit Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4352
Arş. Gör. Nurullah İrven Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4352
Arş. Gör. Ümit Koca Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 7601
Arş. Gör. Zeynep Akbudak Temel İslam Bilimleri Bölümü Akademisyen 4295
Arş. Gör. Mustafa Karatay Temel İslam Bilimleri Bölümü Arş. Gör.
Teknisyen Ferhat Bahçe Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi(KARMER) Teknisyen 2527
Teknisyen Ferhat Bahçe Kuş Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Teknisyen 2527
Şube Müdürü V. Öznur Duman Kuş Bilimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Bilgisayar İşletmeni 1085
Daire Başkanı İbrahim Kabalak Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Daire Başkan V. 1700
Şube Müdürü Abdil Güzel Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1310
Kütüphaneci Ercan Ergin Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Kütüphaneci 1316
Kütüphaneci Osman Bastan Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Kütüphaneci 1314
Kütüphaneci Rabia Erenler Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Kütüphaneci 1314
Teknisyen Gülsüm Güngör Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Teknisyen 1305
Bilgisayar İşletmeni Sibel Kural Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1312
Memur Sabiha Malgaz Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Memur 1316
Dr. Öğr. Üyesi Turgay Demirel Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 2100-4454
Dr. Öğr. Üyesi Halil Kayaduman Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen 2150-4454
Arş. Gör. Çiğdem Bakır Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. Gülser Öz Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen 2101
Arş. Gör. Gülşen Turan Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen
Arş. Gör. GÜLTEKİN Işık Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Arş. Gör. İshak Paçal Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Akademisyen
Dr. Öğr. Üyesi Züleyha Bingül Çevre Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 4449
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Salih Nas Çevre Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Şilan Turhan Irak Çevre Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4450
Prof. Dr. Genber Kerimli Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 4430
Prof. Dr. Şerafettin Özbey Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4440
Dr. Öğr. Üyesi Adem Koçyiğit Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4452
Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Şahin Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4492
Dr. Öğr. Üyesi Kenan Çiçek Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7916
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Topkaya Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4414
Arş. Gör. İdris Cinemre Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7907
Arş. Gör. Mevlüt Boz Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Şahin Endüstri Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 4492
Arş. Gör. Seda Özdemir Endüstri Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4488
Dr. Öğr. Üyesi Uğur Güller Gıda Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 4447
Dr. Öğr. Üyesi Elif Duygu Kaya Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4445
Dr. Öğr. Üyesi Mubin Koyuncu Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7930
Dr. Gülçin Yıldız Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Öğr. Gör. Menekşe Bulut Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4451
Arş. Gör. Mehmet Murat Ceylan Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7917
Arş. Gör. Mehmet Selim Şılbır Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Arş. Gör. Mustafa Çavuş Gıda Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4448
Prof. Dr. DEVLET Çıragoğlu İnşaat Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 4436
Prof. Dr. Ömer Rıza Akgün İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4431
Doç. Dr. Engin Yener İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Dr. Öğr. Üyesi Aysun Altıkat İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4453
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Salih Bayraktutan İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4439
Arş. Gör. Bircan Arslannur İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7941
Arş. Gör. FATMA Demir İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Arş. Gör. Fethi Şermet İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Arş. Gör. Fidan Güzel İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4435
Arş. Gör. Muhammed Alperen Özdemir İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7633
Arş. Gör. Mustafa Korkmaz İnşaat Mühendisliği Bölümü Akademisyen 7942
Dr. Öğr. Üyesi Ferhat Kaya Makine Mühendisliği Bölümü Bölüm Başkanı 7918
Arş. Gör. Ahmet Aktürk Makine Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4414
Arş. Gör. Melih Yıldız Makine Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Arş. Gör. Mustafa Hamamcı Makine Mühendisliği Bölümü Akademisyen -
Prof. Dr. Ömer Gündoğdu Mühendislik Fakültesi Dekan 4400
Dr. Öğr. Üyesi Gökhan Şahin Mühendislik Fakültesi Dekan Yrd. 4492
Doç. Dr. Engin Yener Mühendislik Fakültesi Doçent Temsilcisi -
Şube Müdürü Halit Eyüpoğlu Mühendislik Fakültesi Fakülte Sekreteri 4410
Tekniker Sefer Özaydın Mühendislik Fakültesi Tekniker 4413
Bilgisayar İşletmeni Evren Güngör Mühendislik Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4950
Bilgisayar İşletmeni Fadime Zülaloğlu Mühendislik Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4412
Bilgisayar İşletmeni Gonca Karakuş Mühendislik Fakültesi Bilgisayar İşletmeni -
Sekreter Ömer Coşkun Mühendislik Fakültesi Sekreter 4405
Daire Başkanı Aydın Eren Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1600
Şube Müdürü Halis Aşut Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1630
Şube Müdürü Şengül İlbasmış Zengi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1610
Şef Ömer Özger Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şef 1620
Bilgisayar İşletmeni Metin Saftan Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şef V. 1621
Bilgisayar İşletmeni Burak Bilgili Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1623
Memur Yusuf Doğan Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Memur 1624
Memur Zeki Ebiri Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Memur 1622
Bölüm Başkanı Bünyam Şentürk Personel Daire Başkanlığı Daire Başkan V. 1400
Şube Müdürü Asuman Turan Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1420
Şube Müdürü Yunus Uluca Personel Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1410
Şef Gamze Kırvaç Personel Daire Başkanlığı Şef 1411
Bilgisayar İşletmeni Alper Aydın Personel Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1413
Bilgisayar İşletmeni Emre Güzey Personel Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1412
Bilgisayar İşletmeni Feride Gezen Aksu Personel Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1423
Memur Harun Sevgenler Personel Daire Başkanlığı Memur 1424
Dr. Öğr. Üyesi Bahri Gür Sağlık Bilimleri Enstitüsü Anabilim Dalı Başkanı 4602
Prof. Dr. Ömer Gündoğdu Sağlık Bilimleri Enstitüsü Üye 4400
Prof. Dr. Recep Gülşen Sağlık Bilimleri Enstitüsü Üye 5034
Yüksekokul Sekreteri Yakup Arpacı Sağlık Bilimleri Enstitüsü Enstitü Sekreter V. 3560
Bilgisayar İşletmeni Ali Gonca Sağlık Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar İşletmeni 3561
Dr. Öğr. Üyesi Servet Aşkın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bölüm Başkanı 3142
Öğr. Gör. Mustafa Dal Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bölüm Başkanı 3134
Dr. Öğr. Üyesi Fatih Koç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3100
Dr. Öğr. Üyesi Fikret Türkan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3130
Dr. Öğr. Üyesi Namık Kılınç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3126
Dr. Öğr. Üyesi Servet Aşkın Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3142
Öğr. Gör. Ayşe Karacalı Tunç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3151
Öğr. Gör. Ayşegül Yurt Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3102
Öğr. Gör. Çiğdem Çam Türkan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3139
Öğr. Gör. Engin Dayan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3140
Öğr. Gör. Ercan Aras Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3101
Öğr. Gör. Erkan Durar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3137
Öğr. Gör. Esma Başaran Şahin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3150
Öğr. Gör. Fuat Kahraman Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3137
Öğr. Gör. Hanım Duru Yüce Başaran Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3150
Öğr. Gör. İbrahim Halil Baydilek Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3143
Öğr. Gör. İsmail Keleş Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3134
Öğr. Gör. Kenan Çiftçi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3141
Öğr. Gör. Mustafa Cesur Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3143
Öğr. Gör. Mustafa Dal Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3134
Öğr. Gör. Önder Akkaş Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3138
Öğr. Gör. Öznur Gökmen Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3133
Öğr. Gör. Sevtap Tırınk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3135
Öğr. Gör. Ulaş Çalışır Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3136
Öğr. Gör. Volkan Gökmen Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3132
Öğr. Gör. Yunus Tunç Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3152
Yüksekokul Sekreteri Nihat Tatar Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreter V. 3110
Şef Esra Okurer Aba Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Şef 3114
Şef Mehmet Artük Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Şef 3111
Bilgisayar İşletmeni Abdullah Parin Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni 3112
Bilgisayar İşletmeni Ahmet Öztürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni 3113
Hizmetli Erennur Özcan Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Hizmetli 3014
Hizmetli Metin Cantepe Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Hizmetli 3112
Öğr. Gör. Mustafa Dal Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkan V. 3134
Öğr. Gör. Çiğdem Çam Türkan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3139
Öğr. Gör. Ercan Aras Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3101
Öğr. Gör. Kenan Çiftçi Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3141
Öğr. Gör. Yunus Tunç Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3152
Öğr. Gör. Fuat Kahraman Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkanı 3137
Öğr. Gör. Ayşegül Yurt Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3102
Öğr. Gör. Esma Başaran Şahin Sağlık Bakım Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3150
Dr. Öğr. Üyesi Servet Aşkın Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü Bölüm Başkanı 3142
Dr. Öğr. Üyesi Servet Aşkın Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Bölüm Başkan V. 3142
Dr. Öğr. Üyesi Fatih Koç Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3100
Dr. Öğr. Üyesi Fikret Türkan Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3130
Dr. Öğr. Üyesi Namık Kılınç Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3126
Öğr. Gör. Ayşe Karacalı Tunç Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3151
Öğr. Gör. Engin Dayan Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3140
Öğr. Gör. Erkan Durar Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3137
Öğr. Gör. Hanım Duru Yüce Başaran Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3150
Öğr. Gör. İbrahim Halil Baydilek Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3143
Öğr. Gör. İsmail Keleş Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3134
Öğr. Gör. Mustafa Cesur Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3143
Öğr. Gör. Önder Akkaş Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3138
Öğr. Gör. Öznur Gökmen Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3133
Öğr. Gör. Sevtap Tırınk Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3135
Öğr. Gör. Ulaş Çalışır Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3136
Öğr. Gör. Volkan Gökmen Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3132
Daire Başkanı Yadullah Keser Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1800
Şube Müdürü Bilal Uludağ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1820
Şube Müdürü Ferdi Çelikcan Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1810
Şube Müdürü Zeynep Deniz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1830
Antrenör Erkan Güven Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Antrenör 1811
Teknisyen Servet Güneş Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Teknisyen 1816
Bilgisayar İşletmeni İmdat Parin Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1815
Bilgisayar İşletmeni Kemal Öner Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Memur 1816
Bilgisayar İşletmeni Mehmet Akif Polat Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Memur 1814
Şube Müdürü Kurban Parlar Sosyal Bilimleri Enstitüsü Enstitü Sekreter V. 3610
Şef Nagehan Pehluvan Sosyal Bilimleri Enstitüsü Şef 3612
Bilgisayar İşletmeni Adem Kaplan Sosyal Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar İşletmeni 3611
Bilgisayar İşletmeni Yıldız Çete Sosyal Bilimleri Enstitüsü Bilgisayar İşletmeni 1088
Daire Başkanı İhsan Pesci Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Daire Başkanı 1500
Şube Müdürü Mehmet Karataş Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1510
Şube Müdürü Yasin Eryılmaz Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şube Müdürü 1520
Şef Ali Eylem Çelik Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Şef 1512
Bilgisayar İşletmeni Ramazan Gül Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1535
Bilgisayar İşletmeni Vedat Kaya Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1521
Bilgisayar İşletmeni Yusuf Aksu Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Bilgisayar İşletmeni 1522
Memur Onur Turunç Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı Memur 1513
Teknisyen Ferhat Bahçe Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi(ISEM) Koordinatör 2527
Dr. Öğr. Üyesi Serkan Künü Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi(ISEM) Müdür 5036
Arş. Gör. Ayça Nur Şahin Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi(ISEM) Akademisyen 4087
Arş. Gör. Bircan Arslannur Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi(ISEM) Akademisyen 7941
Genel Sekreter Ahmet Kızılkurt Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi(TAUM) Koordinatör -
Öğr. Gör. Tuncay Dikici Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi(TAUM) Akademisyen 3241
Teknisyen Ferhat Bahçe Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi(TAUM) Tekniker 2527
Öğr. Gör. Mustafa Öcal Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Müdürü 3200-3230
Öğr. Gör. Alper Gülbe Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. 3201
Öğr. Gör. Metehan Günde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdür Yrd. 3202
Dr. Öğr. Üyesi Darwish Nashif Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 2161
Öğr. Gör. Alper Gülbe Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3201
Öğr. Gör. Caner Bulut Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3237
Öğr. Gör. Cemal Karaaslan Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3212
Öğr. Gör. Duygu Akduman Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3234
Öğr. Gör. Elif Kırkkeseli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3401
Öğr. Gör. Fehmi Çatma Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3246
Öğr. Gör. Kenan Gürçam Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3232
Öğr. Gör. Melahat Teleri Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3235
Öğr. Gör. Merve Kuşçuoğlu Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3245
Öğr. Gör. Metehan Günde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3202
Öğr. Gör. Murat Karakılıç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3243
Öğr. Gör. Murat Şimşek Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 1210
Öğr. Gör. Mustafa Öcal Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3200-3230
Öğr. Gör. Tuncay Dikici Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3241
Yüksekokul Sekreteri Fatih Karakurt Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri 3210
Memur Hatice Kösem Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Memur 3205
Memur Mehmet Kılıç Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Memur 3213
Dr. Öğr. Üyesi Darwish Nashif Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Akademisyen 2161
Öğr. Gör. Alper Gülbe Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Akademisyen 3201
Öğr. Gör. Metehan Günde Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Akademisyen 3202
Öğr. Gör. Metehan Günde Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Akademisyen 3202
Öğr. Gör. Elif Kırkkeseli El Sanatları Bölümü Akademisyen 3401
Öğr. Gör. Melahat Teleri El Sanatları Bölümü Akademisyen 3235
Öğr. Gör. Caner Bulut Elektrik ve Enerji Bölümü Akademisyen 3237
Öğr. Gör. Kenan Gürçam Elektrik ve Enerji Bölümü Akademisyen 3232
Öğr. Gör. Murat Karakılıç Elektrik ve Enerji Bölümü Akademisyen 3243
Öğr. Gör. Mustafa Öcal Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Akademisyen 3200-3230
Öğr. Gör. Tuncay Dikici Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Akademisyen 3241
Öğr. Gör. Murat Şimşek Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Akademisyen 1210
Öğr. Gör. Duygu Akduman Park ve Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 3234
Öğr. Gör. Merve Kuşçuoğlu Park ve Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 3245
Dr. Öğr. Üyesi Ercan İnce Turizm Fakültesi Akademisyen 5075
Dr. Öğr. Üyesi Gülşen Bayat Turizm Fakültesi Akademisyen 2401
Fakülte Sekreteri Sinan Türkan Turizm Fakültesi Fakülte Sekreteri 2402
Bilgisayar İşletmeni Ayşe Parin Turizm Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 2411
Öğr. Gör. Mehmet Polat Uygulama Oteli Müdür 3401
Bilgisayar İşletmeni Muammer Ertürk Uygulama Oteli Müdür Yrd. 1505
Bilgisayar İşletmeni Ayşe Parin Uygulama Oteli Bilgisayar İşletmeni 2411
Bilgisayar İşletmeni Orhan Kuşut Uygulama Oteli Bilgisayar İşletmeni 1087
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Harbi Çalımlı Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3417
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Atalar Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 6000
Öğr. Gör. Alaaddin Yanardağ Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen -
Öğr. Gör. Ayhan Akgün Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3418
Öğr. Gör. Ayşegül Çoban Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 0000
Öğr. Gör. Elif Taner Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3412
Öğr. Gör. Fatma Ertaş Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3416
Öğr. Gör. Gökhan Yerlikaya Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 0
Öğr. Gör. Gökhan Yerlikaya Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 0
Öğr. Gör. HAKAN Bakar Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3419
Öğr. Gör. İnan Atış Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen -
Öğr. Gör. Kamil Ateş Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3561
Öğr. Gör. Mehmet Polat Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3401
Öğr. Gör. NURAY Bayat Usta Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 0
Öğr. Gör. Servet Türkan Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3403
Öğr. Gör. Servet Bulan Tuzluca Meslek Yüksekokulu Akademisyen 3402
Yüksekokul Sekreteri Mustafa Serbest Tuzluca Meslek Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri 3410
Hemşire Dilara Geçer Tuzluca Meslek Yüksekokulu Hemşire 3405
Hemşire Selvi Deniz Tuzluca Meslek Yüksekokulu Hemşire 3406
Bilgisayar İşletmeni Murat İnce Tuzluca Meslek Yüksekokulu Bilgisayar İşletmeni 3405
Kaloriferci Soner Çalık Tuzluca Meslek Yüksekokulu Memur 3406
Öğr. Gör. Mehmet Polat Adalet Bölümü Bölüm Başkanı 3401
Öğr. Gör. Ayhan Akgün Büro Hizmetleri ve Sekreterlik Bölümü Bölüm Başkanı 3418
Öğr. Gör. Servet Bulan Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkanı 3402
Öğr. Gör. NURAY Bayat Usta Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 0
Öğr. Gör. NURAY Bayat Usta Çocuk Bakımı ve Gençlik Hizmetleri Bölümü Akademisyen 0
Dr. Öğr. Üyesi Mubin Koyuncu Eczane ve Eczacılık Hizmetleri Bölümü Bölüm Başkanı 7930
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Harbi Çalımlı Eczane ve Eczacılık Hizmetleri Bölümü Akademisyen 3417
Dr. Öğr. Üyesi Mubin Koyuncu Eczane ve Eczacılık Hizmetleri Bölümü Akademisyen 7930
Öğr. Gör. Servet Türkan Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Bölüm Başkanı 3403
Öğr. Gör. Elif Taner Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Akademisyen 3412
Öğr. Gör. HAKAN Bakar Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Akademisyen 3419
Öğr. Gör. Mehmet Polat Görsel İşitsel Teknikler ve Medya Yapımcılığı Bölümü Akademisyen 3401
Öğr. Gör. Kamil Ateş Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık Bölümü Bölüm Başkanı 3561
Öğr. Gör. Alaaddin Yanardağ Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık Bölümü Akademisyen -
Öğr. Gör. Servet Bulan Sosyal Hizmetler ve Danışmanlık Bölümü Akademisyen 3402
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Nuri Atalar Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü Bölüm Başkanı 6000
Öğr. Gör. Gökhan Yerlikaya Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü Akademisyen 0
Öğr. Gör. İnan Atış Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü Akademisyen -
Öğr. Gör. Gökhan Yerlikaya Terapi ve Rehabilitasyon Bölümü Akademisyen 0
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Harbi Çalımlı Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Bölüm Başkanı 3417
Öğr. Gör. Ayhan Akgün Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3418
Öğr. Gör. Ayşegül Çoban Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 0000
Öğr. Gör. Fatma Ertaş Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 3416
Öğr. Gör. Ayşegül Çoban Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Akademisyen 0000
Öğr. Gör. Yasemin Domaç Yaşar Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi(TÖMER) Akademisyen 1067
Bilgisayar İşletmeni Sevda Şilepe Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi(TÖMER) Bilgisayar İşletmeni 1067
Doç. Dr. Ahmet Metin Kumlay Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yüksekokul Müdürü 3700
Doç. Dr. Başaran Karademir Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Akademisyen 3239
Doç. Dr. Özcan Çağlar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Akademisyen 37 10
Arş. Gör. İbrahim Hakkı Kadirhanoğulları Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Arş. Gör. 3720
Yüksekokul Sekreteri Fatih Güler Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Yüksekokul Sekreteri 3710
Hizmetli Alican Akcin Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Hizmetli 3711
Dr. Öğr. Üyesi Ersin Gülsoy Organik Tarım İşletmeciliği Bölüm Başkanı 4057
Arş. Gör. İbrahim Hakkı Kadirhanoğulları Organik Tarım İşletmeciliği Arş. Gör. 3720
Dr. Öğr. Üyesi Turgay Demirel Uzaktan Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi(UZMER) Müdür 2100-4454
Dr. Öğr. Üyesi Halil Kayaduman Uzaktan Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi(UZMER) Müdür Yrd. 2150-4454
Arş. Gör. Gülser Öz Uzaktan Öğretim Uygulama ve Araştırma Merkezi(UZMER) Müdür Yrd. 2101
Genel Sekreter Yrd. Nedim Duman Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Daire Başkan V. 1140
Mühendis Mehmet Nuri Epli Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Şube Müdürü V. 1739
Şube Müdürü V. Adem Karadeniz Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1715
Mühendis Ali Ekber Doğan Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1744
Mühendis Cemil Vural Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1723
Mühendis Gültekin Çağlar Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1740
Mühendis Mehmet Nasır Angay Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1726
Mühendis Oğuzhan Özçam Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 7058
Mühendis Salih Koç Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1720
Mühendis Serkan Çelik Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mühendis 1721
Mimar Özge Topal Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Mimar 1738
Tekniker Aydın Güven İncedal Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1744
Tekniker Birdal Kalınay Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1725
Tekniker Hakan Gürsoy Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1732
Tekniker Mevhibe Kısaoğlu Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1743
Tekniker Şerif Başaran Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1733
Tekniker Yavuz Şahin Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 1713
Tekniker Yusuf Dervişoğlu Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Tekniker 4953
Teknisyen Selçuk Aygün Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Teknisyen 1735
Teknisyen Suna Aksoy Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Teknisyen 1706
Tekniker Selver Aba Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Teknisyen 1714
Kaloriferci Bahattin Uçar Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı Kaloriferci 1732
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gürbüz Yeşil Alan Müdürlüğü Müdür 4050-4064
Dr. Öğr. Üyesi Ersin Gülsoy Yeşil Alan Müdürlüğü Müdür Yrd. 4057
Şube Müdürü Gürbüz Zengi Yeşil Alan Müdürlüğü Müdür Yrd. 3310
Tekniker Ergün Davat Yeşil Alan Müdürlüğü Tekniker 4068
Prof. Dr. Bünyamin Yıldırım Ziraat Fakültesi Akademisyen 4034
Prof. Dr. Sulhattin Yaşar Ziraat Fakültesi Akademisyen 1020-4000-4040
Prof. Dr. Şükrü İsmail İpek Ziraat Fakültesi Akademisyen 4030-4200
Doç. Dr. Ahmet Metin Kumlay Ziraat Fakültesi Akademisyen 3700
Doç. Dr. Bilal Keskin Ziraat Fakültesi Akademisyen 4035
Doç. Dr. Fariz Mikailsoy Ziraat Fakültesi Akademisyen 4038
Doç. Dr. Sefa Altıkat Ziraat Fakültesi Akademisyen 4056
Doç. Dr. Süleyman Temel Ziraat Fakültesi Akademisyen 2520-4047-3500
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Koç Ziraat Fakültesi Akademisyen 4489
Dr. Öğr. Üyesi Ali İhsan Atalay Ziraat Fakültesi Akademisyen 4058
Dr. Öğr. Üyesi Bakiye Kılıç Topuz Ziraat Fakültesi Akademisyen 4615
Dr. Öğr. Üyesi Celalettin Gözüaçık Ziraat Fakültesi Akademisyen 4070
Dr. Öğr. Üyesi Emine Aşkan Ziraat Fakültesi Akademisyen 4051
Dr. Öğr. Üyesi Emrah Kuş Ziraat Fakültesi Akademisyen 4036
Dr. Öğr. Üyesi Ersin Gülsoy Ziraat Fakültesi Akademisyen 4057
Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Akdeniz Ziraat Fakültesi Akademisyen 4048
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Hosaflıoğlu Ziraat Fakültesi Akademisyen 4033
Dr. Öğr. Üyesi İsa Yılmaz Ziraat Fakültesi Akademisyen 4045
Dr. Öğr. Üyesi Köksal Karadaş Ziraat Fakültesi Akademisyen 4062
Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Kazım Kara Ziraat Fakültesi Akademisyen 4031
Dr. Öğr. Üyesi Melekşen Akın Ziraat Fakültesi Akademisyen 4074
Dr. Öğr. Üyesi Mesude Figen Dönmez Ziraat Fakültesi Akademisyen 4054
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Çirka Ziraat Fakültesi Akademisyen 4044
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kenan Geçer Ziraat Fakültesi Akademisyen 4041
Dr. Öğr. Üyesi Mücahit Karaoğlu Ziraat Fakültesi Akademisyen 4059
Dr. Öğr. Üyesi Mücahit Pehluvan Ziraat Fakültesi Akademisyen 4065
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gürbüz Ziraat Fakültesi Akademisyen 4050-4064
Dr. Öğr. Üyesi Sadiye Peral Eyduran Ziraat Fakültesi Akademisyen 4049
Dr. Öğr. Üyesi Serdar Sarı Ziraat Fakültesi Akademisyen 4061
Dr. Öğr. Üyesi Sezgin Sancaktaroğlu Ziraat Fakültesi Akademisyen 4043
Dr. Öğr. Üyesi Tuba Genç Kesimci Ziraat Fakültesi Akademisyen 4063
Dr. Öğr. Üyesi Uğur Şimşek Ziraat Fakültesi Akademisyen 6010
Dr. Öğr. Üyesi Yakup Erdal Ertürk Ziraat Fakültesi Akademisyen 4055
Dr. Ayşe Usanmaz Bozhüyük Ziraat Fakültesi Akademisyen 7531
Arş. Gör. Ayça Nur Şahin Ziraat Fakültesi Akademisyen 4087
Arş. Gör. Ayşe Karadağ Gürsoy Ziraat Fakültesi Akademisyen 4080
Arş. Gör. Badel Uysal Şahin Ziraat Fakültesi Akademisyen 4090
Arş. Gör. Barış Eren Ziraat Fakültesi Akademisyen 4085
Arş. Gör. Berna Doğru Çokran Ziraat Fakültesi Akademisyen 7591
Arş. Gör. Erhan Erdel Ziraat Fakültesi Akademisyen 4073
Arş. Gör. Faruk Tohumcu Ziraat Fakültesi Akademisyen 4074
Arş. Gör. Fatih Demirel Ziraat Fakültesi Akademisyen 4037
Arş. Gör. Fatih Gökmen Ziraat Fakültesi Akademisyen 4021
Arş. Gör. Fatmagül Güven Ziraat Fakültesi Akademisyen 4075
Arş. Gör. Hasan Kaan Küçükerdem Ziraat Fakültesi Akademisyen 4088
Arş. Gör. M. Bihter Bingül Ziraat Fakültesi Akademisyen 7532
Arş. Gör. Mehmet Ramazan Bozhüyük Ziraat Fakültesi Akademisyen 4074
Arş. Gör. Osman Doğan Bulut Ziraat Fakültesi Akademisyen 4490
Arş. Gör. Seda Akbay Tohumcu Ziraat Fakültesi Akademisyen 4075
Dr. Eren Özden Ziraat Fakültesi Arş. Gör. 4047
Arş. Gör. Ahmet Erhan Karahan Ziraat Fakültesi Arş. Gör. 4070
Arş. Gör. Emine Uygur Göçer Ziraat Fakültesi Arş. Gör. 4080
Arş. Gör. Mustafa Akbaba Ziraat Fakültesi Arş. Gör. 4070
Arş. Gör. Zeynep Çelik Ziraat Fakültesi Arş. Gör. 7638
Fakülte Sekreteri Aydın Çat Ziraat Fakültesi Fakülte Sekreteri 4010
Bilgisayar İşletmeni Cumhur Çevik Ziraat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4014
Bilgisayar İşletmeni Emine Anlıaç Ziraat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4016
Bilgisayar İşletmeni Gülhan Akdemir Ziraat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4005
Bilgisayar İşletmeni İsmail Alcan Ziraat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4605
Bilgisayar İşletmeni Recep Balseven Ziraat Fakültesi Bilgisayar İşletmeni 4013
Dr. Öğr. Üyesi Ersin Gülsoy Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4057
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Çirka Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4044
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Kenan Geçer Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4041
Dr. Öğr. Üyesi Mücahit Pehluvan Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4065
Dr. Öğr. Üyesi Sadiye Peral Eyduran Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4049
Arş. Gör. Berna Doğru Çokran Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 7591
Arş. Gör. Mehmet Ramazan Bozhüyük Bahçe Bitkileri Bölümü Akademisyen 4074
Dr. Eren Özden Bahçe Bitkileri Bölümü Arş. Gör. 4047
Dr. Öğr. Üyesi Mesude Figen Dönmez Bitki Koruma Bölümü Bölüm Başkanı 4054
Dr. Öğr. Üyesi Celalettin Gözüaçık Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4070
Dr. Öğr. Üyesi Ramazan Gürbüz Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4050-4064
Dr. Öğr. Üyesi Tuba Genç Kesimci Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4063
Dr. Ayşe Usanmaz Bozhüyük Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 7531
Arş. Gör. Badel Uysal Şahin Bitki Koruma Bölümü Akademisyen 4090
Arş. Gör. Mustafa Akbaba Bitki Koruma Bölümü Arş. Gör. 4070
Prof. Dr. Şükrü İsmail İpek Biyosistem Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4030-4200
Doç. Dr. Sefa Altıkat Biyosistem Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4056
Dr. Öğr. Üyesi Emrah Kuş Biyosistem Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4036
Arş. Gör. Hasan Kaan Küçükerdem Biyosistem Mühendisliği Bölümü Akademisyen 4088
Dr. Öğr. Üyesi İbrahim Hosaflıoğlu Peyzaj Mimarlığı Bölümü Akademisyen 4033
Dr. Öğr. Üyesi Melekşen Akın Peyzaj Mimarlığı Bölümü Akademisyen 4074
Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Koç Peyzaj Mimarlığı Bölümü Arş. Gör. 4489
Arş. Gör. M. Bihter Bingül Peyzaj Mimarlığı Bölümü Arş. Gör. 7532
Prof. Dr. Sulhattin Yaşar Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü Akademisyen 1020-4000-4040
Prof. Dr. Bünyamin Yıldırım Tarla Bitkileri Bölümü Bölüm Başkanı 4034
Doç. Dr. Ahmet Metin Kumlay Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 3700
Doç. Dr. Bilal Keskin Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4035
Doç. Dr. Süleyman Temel Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 2520-4047-3500
Dr. Öğr. Üyesi Hakkı Akdeniz Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4048
Dr. Öğr. Üyesi Sezgin Sancaktaroğlu Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4043
Arş. Gör. Barış Eren Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4085
Arş. Gör. Fatih Demirel Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4037
Arş. Gör. Fatmagül Güven Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4075
Arş. Gör. Seda Akbay Tohumcu Tarla Bitkileri Bölümü Akademisyen 4075
Arş. Gör. Emine Uygur Göçer Tarla Bitkileri Bölümü Arş. Gör. 4080
Dr. Öğr. Üyesi Uğur Şimşek Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Bölüm Başkanı 6010
Doç. Dr. Fariz Mikailsoy Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4038
Dr. Öğr. Üyesi Mücahit Karaoğlu Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4059
Dr. Öğr. Üyesi Serdar Sarı Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4061
Arş. Gör. Erhan Erdel Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4073
Arş. Gör. Faruk Tohumcu Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4074
Arş. Gör. Fatih Gökmen Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Akademisyen 4021
Okutman Aslan Şen Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Koordinatör -
Okutman Aslan Şen Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen -
Okutman Dinçer Öztürk Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen 0000
Okutman Enver Toktanış Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen -
Okutman Gökhan Yıldırım Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen -
Okutman Gülden Katar Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen
Öğr. Gör. Barış Yıldız Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen -
Öğr. Gör. Didem Erdel Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Akademisyen
Bilgisayar İşletmeni Ferman Belenay Zorunlu Dersler Koordinatörlüğü Bilgisayar İşletmeni 1142