Organizasyon Komitesi sizi Euroanalysis XXI için 27-31 Ağustos 2023 tarihlerinde Cenevre'ye davet ediyor.

Euroanalysis, yaklaşık 800 delegenin katıldığı Avrupa Kimya Topluluğu Analitik Kimya Bölümü'nün yılda iki kez düzenlediği uluslararası bir konferanstır .

Bu 21. baskı , Swiss Chemical Society (DAS) Analitik Bilimler Bölümü ve Cenevre Üniversitesi tarafından ortaklaşa organize edilmektedir .

Euroanalysis, analitik bilimlerdeki en son gelişmeleri tartışmak için Avrupa Analitik Dünyası için bir forum sağlar. 2023 toplantısının teması: Karmaşık Sistemlerin Analitik Olarak İncelenmesi . Malzeme yüzeylerinden canlı hücrelere ve ekosistemlere kadar karmaşık sistemlerdeki kimyasal değişimleri gerçek zamanlı ve yeterli uzamsal çözünürlükle gözlemlemeye yönelik acil ihtiyacı yansıtır.

 

Konferans problem odaklıdır ve disiplinler arası bir ruha sahiptir. Temel ve uygulamalı bilimlerde çalışan araştırmacıları, aynı zamanda karar vericileri ve ilgili sistemlere yakından aşina insanları bir araya getirir. Akademi, federal araştırma enstitüleri, endüstri ve düzenleyici kurumlardan insanları aktif olarak içerir.

Açılış konuşması ve katkıda bulunulan sözlü sunumlar için dört paralel oturum ve günlük poster oturumları planlanmıştır. 27 Ağustos'ta yarım ve tam günlük kısa kurslar açılmaktadır. Katılımcı şirketler ve ilgili delegeler, tesis içi bir iş fuarı ile bağlantı kurabilir. Konferansın dili İngilizce'dir. Sözlü ve poster bildiri özetleri başvuruları başlamıştır .

Cenevre'de verimli ve keyifli bir zaman geçirmek için bu Ağustos'ta sizinle buluşmayı dört gözle bekliyoruz.

Eric, Bodo, Franka ve Marc

Konferans Başkanları

 

İlgili Web Sayfası: https://www.euroanalysis2023.ch/index.html

Fotoğraf
  • euroanalysis2023-visual-page-001.jpg
Dosyalar
Yazdır: