Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili H. Engin Sarıibrahim’den Rektör Alma’ya İade-i Ziyaret

Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Engin Sarıibrahim, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’ya iade-i ziyarette bulundu.

Iğdır Valisi H. Engin Sarıibrahim’in ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Vali Sarıibrahim’e Iğdır Üniversitesinin 2020-2021 eğitim-öğretim yılı faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Rektör Alma ayrıca, Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğr. Üyesi Prof. Dr. Duried Alvazeer’in (covid-19) virüsünde etkili olan hidrojenli su ve hidrojen salonu gibi konularda bilgiler verdi.

Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Engin Sarıibrahim ise, Rektör Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma’nın kendilerine gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek, Iğdır Valiliği ve Iğdır Belediyesi olarak Iğdır Üniversitesine her zaman ve her konuda destek vermeye hazır olduklarının mesajını verdi.

Rektör Alma, Iğdır Valisi H. Engin Sarıibrahim’e, Iğdır Üniversitesi Şehit Bülent Yurtseven Kampüsünde yapılan incelemelerde eşlik etti. Ziyaret günün anlamına binaen hatıra fotoğrafı ve hediye takdimiyle son buldu.

IÜ Haber Merkezi

  • Yayımlama Tarihi: 04 Eylül, 2020
  • Görüntülenme Sayısı: 564
Yazdır: