IÜGEV Yönetim Kurulu Başkanı Rektör Alma, Vali Sarıibrahim’e Onursal Başkanlık Belgesi Takdim Etti

Iğdır Üniversitesini Geliştirme Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Rektör Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Vakfın kuruluşuna büyük katkılar sunan Iğdır Valisi Hüseyin Engin Sarıibrahim’e Onursal Başkanlık belgesi takdim etti.

Vakıf Mütevellisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Öğr. Gör. Alaaddin Yanardağ’ın da hazır bulunduğu belge takdim töreni, Valilik makamında gerçekleşti.

Vakıf Mütevelli Heyeti kararıyla verilen Onursal Başkanlık belgesini almaktan büyük memnuniyet duyduğunu dile getiren Vali Sarıibrahim, gerek depremzede ailelere ve öğrencilere gerekse ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine yaptıkları yardımlardan dolayı Iğdır Üniversitesini Geliştirme Vakfı yönetimine teşekkürlerini iletti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Vakfın Yönetim Kurulu Başkanı Rektör Alma da Üniversitenin fiziksel ve akademik olarak gelişmesine, bilimsel verimliliğinin artmasına, mali kaynaklarının güçlenmesine yardımcı olmak gibi hedefler doğrultusunda hareket ettiklerini anımsatarak bu süreçte sunduğu destekler için Vali Sarıibrahim’e teşekkür etti.    

IÜ Haber Merkezi

  • Yayımlama Tarihi: 26 Mayıs, 2023
  • Görüntülenme Sayısı: 265
Yazdır: