Rektör Alma 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Yarıyılı Açılışına Katıldı

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Yarıyılı, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un katılımıyla Iğdır’ın Aralık İlçesi Gödekli Köyünde düzenlenen açılış töreniyle başladı.

Gödekli İlkokulunda gerçekleşen törene Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Iğdır Valisi ve Belediye Başkan V. Hüseyin Engin Sarıibrahim ve Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma katıldı. Bakan Selçuk’un ilk ders zilini çalması ve yaptığı konuşma ile 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Yarıyılı başladı.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı İkinci Yarıyılı Açılış Töreninin ardından Bakan Selçuk ve beraberindeki heyet, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda düzenlenen 10 eğitim tesisinin açılış törenine katıldı. Buradaki tören ve konuşmaların ardından okul bahçesine Bakan Selçuk tarafından fidan dikimi yapıldı.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Iğdır programı kapsamında son olarak, Bakan Selçuk ve beraberindeki heyet Iğdır Valiliğini ziyaret etti. Bakan Selçuk’un Valiliği ziyaretinde, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma da hazır bulundu.

IÜ Haber Merkezi

  • Yayımlama Tarihi: 16 Şubat, 2021
  • Görüntülenme Sayısı: 409
Yazdır: