Rektör Alma, Iğdır Memur-Sen Teşkilat Buluşmasına Katıldı

Iğdır Memur-Sen tarafından sendika üyelerine yönelik yemek programı düzenlendi.

Programa Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı - Iğdır AK Parti Milletvekili Cantürk Alagöz, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hamza Öksüz, Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Erkan Çiğdem, sendika yönetimi, sendika üyesi memurlar katıldı.

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan yemek programına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs'ta AK Parti Iğdır Milletvekili seçilen Cantürk Alagöz'ün telefonuyla canlı bağlantı yaptı.

Salonda bulunan memurları ve Iğdırlıları selamlayarak konuşmasına başlayan Erdoğan, "Iğdır'da gerek parti teşkilatımız gerekse Cantürk kardeşimiz ile birlikte yeni bir döneme gireceğiz. Bu yeni dönemde Iğdır, farklı bir sıçramayı gerçekleştirecek. Iğdır-Azerbaycan arasında da yeni adımları atmak suretiyle Iğdır ile Nahçıvan arasındaki beraberliği gerek demir yolunda gerekse otoyolda çok daha güçlü bir hale getireceğiz. Ben sizi buradan selamlıyorum ve parti teşkilatımızın ile Cantürk kardeşimizin Iğdır'da çok faydalı işler gerçekleştireceğine inanıyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının ardından protokol konuşmaları ile devam eden program, hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.

IÜ Haber Merkezi

  • Yayımlama Tarihi: 25 Mayıs, 2023
  • Görüntülenme Sayısı: 55
Yazdır: