Rektör Alma TÜBİTAK Proje Kurulu İle Birlikte Bahçeşehir Kolejinde İncelemelerde Bulundu

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Üniversitemizde, TÜBİTAK 2237B Proje Eğitimlerini Destekleme Programı kapsamında Mühendislik Teknolojileri ve Temel Bilimler alanlarında 6-8 Eylül tarihleri arasında proje hazırlama eğitimine katılan proje kurulu ile birlikte Bahçeşehir Koleji Iğdır Kampüsünü ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma ve TÜBİTAK Proje Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sunan Bahçeşehir Koleji Kurucusu Tahir Talay, Erol Turak ve Kampüs Müdürü Cevdet Karakoç, Iğdır Üniversitesi ve Bahçeşehir Koleji arasında işbirliğine hazır olduklarını dile getirerek, yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunmaya önem verdiklerini ifade ettiler.

Rektör Alma ise; Bahçeşehir Koleji kurucuları Tahir Talay, Erol Turak ve okul yöneticilerinin kendilerine gösterdiği misafirperverlikten ötürü çok memnun olduğunu söyleyerek, Iğdır Üniversitesi olarak tüm MEB bünyesinde bulunan okullara her türlü destek vermeye hazır olduklarının mesajını verdi.

Ziyaret, incelemelerin ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.

IÜ Haber Merkezi

  • Yayımlama Tarihi: 09 Eylül, 2020
  • Görüntülenme Sayısı: 456
Yazdır: