Üniversitemiz, Tercih Dönemi İçin Tanıtım Çalışmalarına Devam Ediyor

Üniversitemiz, 27 Temmuz – 5 Ağustos tarihleri arasındaki üniversite tercih dönemi nedeniyle tanıtım çalışmalarına devam ediyor. 

Bu kapsamda Iğdır Vali Yolunda açılan stantta, akademik ve idari personellerimiz tarafından öğrenci ve öğrenci velilerine Üniversitemizin tanıtımı yapılarak broşür ve tanıtım katalogları takdim ediliyor.

5 Ağustos tarihine kadar sürecek tanıtımda, Üniversitemizin yanı sıra İstanbul Aydın Üniversitesi, Bitlis Eren Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesinin stantları da yer alıyor.

Rektör Alma’dan Tanıtım Stantlarına Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma; Üniversitemiz, İstanbul Aydın Üniversitesi, Bitlis Eren Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi stantlarını ziyaret etti.

Tanıtımda Üniversitemizde görevli personellerden katılım ve çalışmalar hakkında bilgi alan Rektör Alma, ardından misafir üniversitelerin personelleri ile sohbet etti.

Ziyaret sonunda, bu tür stantların tercih dönemlerinde araştırma ve bilgi sağlamaya çalışan öğrenciler için önemli olduğunu vurgulayan Rektör Alma, Iğdırlı öğrencilerin bu hizmetten en iyi şekilde yararlanmaları gerektiğini ifade etti.

 

IÜ Haber Merkezi

  • Yayımlama Tarihi: 29 Temmuz, 2022
  • Görüntülenme Sayısı: 493
Yazdır: