TTO Müdürü Gülmez: ‘Yenilikçi ve Teknolojik Projelere Açığız’

Iğdır Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) üyeleri, KOSGEB Iğdır Şubesi’ni ziyaret etti. Yenilikçi ve teknolojik projeler yapan tüm kurum ve kuruluşlara öncelik tanınacağını söyleyen TTO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Canan Gülmez, KOSGEB ile işbirliği ve ortak çalışmaya da açık olduklarının mesajını verdi.

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ve Iğdır Üniversitesi TTO’nun geleceğe dönük çalışmaları kapsamında kurumlar arası iş birliği ve girişimcilik konularının ele alındığı görüşmeye Dr. Öğr. Üyesi Canan Gülmez, Dr. Öğr. Üyesi Turhan Moç, Dr. Öğr. Üyesi Belkıs Muca ve Dr. Öğr. Üyesi Musa Nurullah Yazar katıldı.

Yapılan ziyaret esnasında açıklamalarda bulunan Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Canan Gülmez, kendilerine yenilikçi ve teknolojik projelerle gelen hangi kurum ve kuruluş olursa olsun, TTO olarak onlara öncülük edeceklerinin altını çizdi. Gülmez, Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) olarak her zaman KOSGEB ile işbirliğine ve ortak çalışmaya açık olduklarında mesajını vermeyi de ihmal etmedi. KOBİ Uzmanı Tolga Sarıcan ise, bölgenin ve ilin ekonomik, sosyal ve kültürel alanda kalkınmasında önemli bir role sahip olan KOBİ ve girişimcilere yönelik Iğdır Üniversitesi TTO biriminin yaptığı çalışmalardan ve kurumları ile işbirliği dileklerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, TTO heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

IU News Center

  • Publishing Date: 13 May, 2019
  • Number of Pageviews: 658
Print: