Sosyal Tesisler


Kampüs içindeki sosyal tesisler, öğrencilerimiz ve çalışanlarımız için yaratılmış eşsiz alanlar sunuyor. Dinlenmek istediğinizde keyifle vakit geçirebileceğiniz ve arkadaşlarınızla sosyalleşebileceğiniz kafe , kütüphane ve kitap okuma alanları gibi alanların tadını çıkarın!


Spor Merkezleri

Iğdır Üniversitesi Spor Merkezleri, öğrencilere, öğretim üyelerine ve personellere sağlıklı yaşam tarzı ve spor yapma imkanları sunan önemli birimlerdir. Kampüs içindeki modern spor tesisleri, spor yapma ve rekreatif etkinliklere katılma şansı sunar. Spor Merkezleri, basketbol, futbol, voleybol, tenis, yüzme ve daha pek çok spor dalında geniş imkanlar sunarak spor tutkunlarını ve sporcuları bir araya getirir.

Spor Merkezleri aynı zamanda farklı spor kulüplerine ve organizasyonlara ev sahipliği yapar. Öğrenciler ve personel, çeşitli spor etkinliklerine ve turnuvalara katılarak sağlıklı rekabetin keyfini çıkarır. Spor Merkezleri, aynı zamanda sporun birleştirici gücünden yararlanarak üniversite topluluğunun sosyal bağlarını güçlendirir ve öğrenci yaşamını daha renkli ve aktif hale getirir.

white and blue tennis net
food lot near glasses in table close-up photography

Sosyal Yaşam

Iğdır Üniversitesi sosyal tesisleri, öğrenci ve personelin sosyal bağlarını güçlendiren, dinlendirici ve eğlenceli bir ortam sağlar. Burada geçirilen zamanlar, unutulmaz anılar ve değerli deneyimlerle dolu olur. Sosyal tesisler, kampüsün canlı ve dinamik bir yaşam merkezi olmasını sağlar ve Iğdır Üniversitesi ailesinin bir parçası olan herkesin mutluluğunu ön planda tutar.row of four men sitting on mountain trail

Zengin Yemek Seçeneği

Kampüsteki yemekhaneler ve kafeteryalar, öğrenciler, öğretim üyeleri ve personelin günlük beslenme gereksinimlerini göz önünde bulundurarak çeşitli yemek seçenekleri sunar. Sağlıklı ve dengeli beslenme ilkelerine özen gösteren birim, taze ve kaliteli malzemelerle hazırlanan yemeklerle üniversite bireylerine lezzetli bir yemek deneyimi sunar.